Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

Jaki jest w ogóle sens tego skalpowania ? Niższe temperatury ? W sumie to wszystko bo osiągi pozostaną te same. BTW : Na czym to dokładnie polega ? Zerwanie IHS'a i zaaplikowanie lepszej pasty termoprzewodzącej centralnie na rdzeniu ?
Oryginalna pasta jaka stosuje Intel można porównać do najtańszych past termo. Dodatkowo aplikacja jej też zostawia wiele do życzenia. Skalp nie dość że zmienia pastę na jedną z najlepszych past dostępnych (clu) to dodatkowo zmniejsza dystans między ihs a rdzeniem co też nie jest bez znaczenia.Zysk po skalpie zależy od tego jak intelowi udało się złożyć procka w fabryce, jakość samego rdzenia oraz ihs. Jeden będzie miał 10-15 stopni zysku, a inny 20 i więcej.
Również wysłałem swój do Patryka, dziś wraca.Lepiej wydać parę groszy u kolegi z forum niż wydawać 300PLN na nowe chłodzenie. Nie chodzi tu o zwiększenie wydajność, mając wybór 90C na CPU lub 70C chyba każdy wybierze to drugie (przy tak małym koszcie)
Mam nadzieję że przeżył :D
Link to post
Share on other sites

 

 

Lepszy tradycyjny podłożyć pod fabryczne gumy pod progami

Mam coś takiego ybzg21kx3b.jpg ale nie wchodzi pod auto :rotfl: Trzeba najeżdżać na deski/cegły więc odżałowałem i kupiłem oryginalny.

 

Żeby nie było offtopu to monsterka białego kupiłem 

http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/c0.135.1080.1080/12446367_530991510441653_847511435_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...