Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Tak samo mój Tato. Jarał prawie 30 lat. Po 2 dniach już mu przeszło, od 3 lat ani buszka! :)

Ja też stwierdziłem, że po 15 latach inhalowania się  tym gównem trza powiedzieć definitywne stop. Były jakieś ograniczenia, próby, potem e-fajki. Teraz jestem zdeterminowany, szczególnie że mieszkam w zielonych płucach Polski - Krakowie :/

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Mimo tylko trzech sprawnych palców w prawej ręce mogę grać na padzie, a przez te 2 miesiące w domu trzeba coś robić, także:

 

Początek materiału ;p

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na nudne wieczory.

 

 

Ten w odcieniu "gunmetal" (jeżeli się nie mylę w nazewnictwie) tak bardzo mi się spodobał, że coś chcę z niego zrobić. Tylko na razie nie wiem jeszcze co to będzie :P

Link to post
Share on other sites

 

 

Jesteś pewien że nie mówisz o tym S7?

http://gloimg.gearbest.com/gb/pdm-product-pic/Electronic/2016/07/12/goods-img/1482468707301641405.jpg

xDCzytając to co napisałeś, na myśl nasuwają mi się dwa trzy wnioski: miałeś wadliwą sztukę, kłamiesz albo rzeczywiście miałeś S7 ze zdjęcia powyżej.Mam S7e od trzech miesięcy i żeby nie skłamać, telefon przez ten czas "zwiesił" mi się dwa razy, a mam na nim ponad 80 aplikacji. A co do zdjęć to w dobrym świetle to kwestia indywidualna, ale stwierdzeniem że Mi5 robi lepsze zdjęcia w nocy to pojechałeś po bandzie. Tutaj nawet nie ma czego porównywać. Żaden smartfon od Xiaomi nie robi dobrych zdjęć w nocy (no chyba że inaczej definiujemy pojęcie "dobre"). Obejrzyj pierwsze lepsze porównanie tych smartfonów (osobiście polecam Kubę Klawitera).///Żeby nie było że offtop: kupiłem Xiaomi 4a z Gearbest dla mamy.

http://gloimg.gearbest.com/gb/pdm-product-pic/Electronic/2016/11/09/source-img/20161109143003_94050.jpg

Dokładnie

 

W końcu sobie zagram w Overwatch sposobem ze sklepu Tajwańskiego zakupiłem za cenę, która powinna być w Polsce, a dokładnie 87.18zł.Btw. 80FPS Max ustawienia FHD :)

Witam,Mam pytanko:Kupiłeś na Battlenet?W jaki sposób można tam dokonać płatności?Kupiłbym z chęcią tą gierkę ale najpierw chyba muszę kupić GPU, bo na integrze nie pójdzie.

Kupiłem żarówki, mam nadzieję że się za szybko nie skończą w Ducato

b314dc6cbe71afe216dc5b4adc4320f5.jpg

 

Edytowane przez dodo
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...