Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Na pewno wszyscy będą otwierać te wszystkie linki 

 

URBAN T81 BIG TOWER

Samsung 960 EVO - 250 GB

LG GP57EB40 Ultraslim External USB DVD Writer - White

Corsair RM1000x 1000W Fully Modular ATX 80 PLUS Gold Power Supply

EK-KIT X360

Thermal Grizzly Hydronaut Thermal Grease Paste - 3.9 Grams

Płyta główna Asus MAXIMUS VIII FORMULA, Z170, DDR4, SATA3, USB 3.1, ATX (90MB0MV0-M0EAY0)

G.SKILL Trident Z 64GB (4 x 16 GB) DDR4 3200MHz Desktop Memory

Intel Core i7 6700K 4.0GHz Skylake Processor - Unlocked

Samsung SSD 850 EVO - 500 GB

 

 

 

Dziwne, zamówił części z 5 różnych państw (Cypr, Polska, UK, IRL, NL)

 

 

/edit

Tak, wiem, że to trol - tym bardziej, że połowa części przepłacona (np zasilacz o ponad 60 euro)

Edytowane przez dodo
Link to post
Share on other sites
Dziwne, zamówił części z 5 różnych państw (Cypr, Polska, UK, IRL, NL)

6 postów łącznie, żadnych zdjęć potwierdzających zakup, dziwny dobór części (w tym budżecie). 64GB RAM i 6700k? Nawet jak to idzie pod profesjonalne zastosowania to procek jest tutaj hamulcem. Dyski z dwóch różnych serii EVO? Też coś nie tak imo. A o 5 różnych krajach, w których "dokonano zakupu" nawet nie mówię :D

 

@up To tylko szczegóły wytknięte dla mniej zorientowanych o co chodzi :)

Edytowane przez Fanbooj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dodać należy, że to nie jest pierwszy zakup tych części ;)

 

 

 

a ja ostatnio kupilem sobie : G.SKILL Trident Z 64GB (4 x 16 GB) DDR4 3200MHz Samsung SSD 850 EVO - 500 GB Samsung 950 PRO - 256GB EK-KIT X360 Asus Maximus VIII formula I7 6700k
 
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

W sumie to nie kupiłem, ale dostałem nowego lapka, bo poprzedni się popsuł.W ogóle fajne podejście do klienta, zawiozłem w piątek komputer do sklepu, oddałem na gwarancję. Poprosiłem o przełożenie dysku przy ewentualnej wymianie. Dzisiaj po 10 telefon, że laptop jest do odbioru, przy odbiorze okazuje się, że wymienili na nowy, dysk z poprzedniego, więc nie muszę znowu instalować wszystkiego ^^
Sklep taki miły czy serwis lenovo zaskoczył? Raczej nie pochlebnie się o serwisie wypowiadają dlatego pytam za wczasu (też mam jogę).
Link to post
Share on other sites

@Jurij

Kupiłem tę Yogę w 'outlecie' z 'zagranicznej' dystrybucji.

Byłem sceptycznie do tego nastawiony, ale komputery duuużo tańsze, wizualnie bez wad, bateria ma nabite 10-30 cykli ładowania, dysk (ten co akurat mam) miał nabitą 1h pracy.

A, że do sklepu mam rzut beretem, to zaryzykowałem i w sumie jest ok skoro w jeden dzień roboczy uwijają się ze sprawdzeniem komputera i decyzją o wymianie na inny (i jeszcze przekładają na życzenie dysk z danymi).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...