Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

od kolegi tanczacy, polecam

 

http://i345.photobucket.com/albums/p377/ernestgolebiowski/IMG_20170202_190843_zpss6fm3a4e.jpg

http://i345.photobucket.com/albums/p377/ernestgolebiowski/IMG_20170202_190820_zpsr152udyd.jpg

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites
mam identyczny, strasznie niewygodny po dłuższym siedzeniu ale przynajmniej tyłek się nie poci

 

 

 

//e

Możesz nie cytować zdjęć? Będziemy wdzięczni.

Że tak napiszę to przejściowy,nie chciałem wydawać kasy na ,skórzany'.Młody mi stary fotel normalnie zajechał.

 

80d3c9d04b0dcbbcf0babe42785009ad.jpg

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobrze by było na przyszłość większą iloć zdjęć spoilerować, dziękuję :)

 

@EDIT

http://i.imgur.com/JZVO8Rx.jpg

 

Właśnie zabukowałem sobie bilety. 

Ekipa na TSie dała hasło, że robią zlot piątek-niedziela w Kato (w piątek IEM, reszta czasu to integracja i podbój śląska).

Najlepsze jesst to, że lecę na tydzień, spakuje wszystko do plecaka, a bilety złapałem po 13 funtów, a więc bardzo tanio :o

Edytowane przez zielone_ciastko
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ja zawszee ręcznie pisze

 

 

 

 

 

[./spoiler] bez kropki

 

Wiesz.... to taki marketing. Dajeesz fotkę walizki i opis w stylu "A ww środku..... bla bla bla" i w spoilerze fotki sprzetu. Zaoszczędza nam to scrollowania, zaciekawia. Przykładowo w moim przy takim monolicie w postaci postu z 7 fotkami zawarrtości walizeeczki po drugim scrolluje jak nakręcony. 

 

 

 

@Mandriv    Dzięki, dam plusika jak limit się zresetuje :D

Edytowane przez zielone_ciastko
Link to post
Share on other sites

 

 

A była taka jak nazwa na pudełku ?


Oj tak. Znawcą i smakoszem pizzy nie jestem, ale ta wygrywa zawody :)

Pizzerie prowadzą jacyś młodzi w moim mieście, bardzo luźne podejście + bardzo smaczna pizza sama w sobie. Nie żebym reklamował, ale szczerze polecam.
Link to post
Share on other sites

Dopiero co z kartonu wyciągnięty a już pełno paprochów...

Zerżnął monitor ode mnie :)

Niech ci służy jest świetny, ale brakuje jedynie mu freesync.

 

 

PC Upgrade :)

 

Czyżby chłodzenie wystawało za obudowę? :D

Edytowane przez CrisPell
Link to post
Share on other sites

 

 

Czyżby chłodzenie wystawało za obudowę?

 

Nie wystaje :) Jest praktycznie na styk, jedyne co wystaje to okablowanie zasilania grafy, jest zbyt sztywne żeby je jakoś wygiąć, wiec jest  lekko dociśnięte przez plexi. Obudowa jest dość niezła, ale za mało miejsca na HDD, bardzo kiepsko się montuje jeden z nich - na spodzie obudowy, Mam 4x HDD a miejsc jest 3 więc jeden musiałem sobie odpuścić :) ale 3x 2TB wydoli ^^

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...