Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Trochę pierdułek do ogarnięcia dżungli pod biurkiem, ponieważ obecna konfiguracja mnie nie satysfakcjonuje :/ :

 

 

http://i.imgur.com/lBuAAUA.jpg

(od lewej)

1. Przedłużka USB, bo fabryczne kable nie wystarczają.

2. Rzepy do upięcia kabli - można je podzielić wedle uznania (wbrew pozorom za często coś zmieniam w wiązce kabli żeby wystarczyła tu opaska zaciskowa)

3. Przyklejane uchwyty na opaski zaciskowe.

 

 

Edytowane przez nos_tro
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Po jednym dniu jestem raczej zadowolony, ale kilka rzeczy wymaga przyzwyczajenia. Całe menu na pulpitach, aparat o tragicznych ustawieniach auto - dosłownie prawie każde zdjęcie trzeba robić ręcznie. Baterię żre jak głupi - kładłem się spać około 3 z pełną, a obudziłem przed 11, mając 80%. W nocy nikt nie dzwonił/pisał, ze dwa razy sprawdziłem godzinę. Poustawiałem wyłączanie kilku aplikacji po wygaszeniu ekranu, zobaczę dzisiaj co to da - dla bezpieczeństwa muszę jednak wziąć do pracy kabel, a przy HTC nigdy takiej konieczności nie miałem.

 

13669131_10209487121355576_7429414230209

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

A coś więcej o samochodzie? Rocznik itp.

Rocznik 96, silnik 1.4 90 koni, posiada instalację gazową, ponoć 249 tyś przebiegu. Oczywiście ruda obecna. Ogólnie jak za 1000zł po dużych negocjacjach to jestem mega zadowolony, jest kilka rzeczy do zrobienia, ale to raczej norma przy takiej cenie. :)

Edytowane przez Gr4ndy
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Taki o to taniowóz w cenie roweru.  :D​ 

 

 

może i "taniowóz" ale za to jeden z niezawodnych  :)

 kiedyś miałem 1.4 i złego słowa nie powiem (wiadomo mocy to to nie ma) ale do przemieszczania z punktu a, do punktu b ,nadaje się idealnie.

Edytowane przez robinek09
Link to post
Share on other sites

@chudy131080 dziadowa ta folia, ja założyłem na przód i tył (no i boki), to przód tak brzydko wyglądał i się tak rogi zaginały, że odlepiłem bo brzydko wyglądało, niestety narazie nie ma jeszcze szkieł hartowanych dobrej jakości na S7 Edge oraz inne zakrzywione ekrany

Link to post
Share on other sites

Kolejne darmowa rzecz z serwisu nagród. Jak tu się nie cieszyć jak nie dało się za to grosza :)

 

http://i.imgur.com/bvbacny.jpg

 

90 koni do miasta styknie, na trasie może być mały problem z wyprzedzaniem :P.

I komu to mówisz :D Ja na gazie z włączoną klimą 75KM i brakuje mocy na wyprzedzaniu. Z tymże mam to auto do jeżdżenia, a nie do ścigania to w zupełności wystarcza :)

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

I komu to mówisz :D Ja na gazie z włączoną klimą 75KM i brakuje mocy na wyprzedzaniu. Z tymże mam to auto do jeżdżenia, a nie do ścigania to w zupełności wystarcza

 

Ja mam u siebie 84KM/119Nm, jak dobrze przycisnę to auto idzie w miarę komfortowo wyprzedzić, ale przy tirach jest trochę strach że sie nie zdąży przed samochodem/wysepką. Szkoda, że nie wypuszczali Jazzów z silnikami 100+KM :D.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...