Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

+ 2 bilety na Tarzana

Film ładny , klimatyczny z fajną dynamiką ale dialogi i relacje między postaciami IMO za mocno spłycone. Poziom przyswajalny dla najmłodszych. Było to do przewidzenia aczkolwiek liczyłem na ciut więcej.

Link to post
Share on other sites

 

 

@up - czemu akurat takie camo?

 

Bo chciałem coś na lato. Nie do airsoftu, tylko do różnych wypadów. Imho desert mi się bardziej podoba na lato, niż tropic. A dlaczego DPM? Bo jest tani jak barszcz no i dobry, przewiewny materiał.

Link to post
Share on other sites

 

 

Wydaje mi się udany wypad za ofertami z Olx
 

 

Średnio. Na Crystala kupiłem jakiś czas temu za 40 z ori padem + zielony pad przeźroczysty.

Wady to ubity napęd (a może tylko zabrudzony) i brak kabla AV.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Jestem pełen podziwu Klaudiusz

 

Dzięki ! :ups::cry:

 

 

 

Jak mi zagrasz kawałek "One" to masz awans w klanie.

 

Masz załatwione, tylko daj mi trochę czasu ;)

Edytowane przez kladiator
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

Średnio. Na Crystala kupiłem jakiś czas temu za 40 z ori padem + zielony pad przeźroczysty.

Wady to ubity napęd (a może tylko zabrudzony) i brak kabla AV.

 

też ładnie bo pady warte 50 szt obecnie ;) ja już wcześniej dorwałem 2 pady po 20szt razem czarny slim i zielony slim, AV nie żałuj tylko zamawiaj z ali componenta :D

ale jak sobie podliczyłem zestaw za stówe: 2x pad podróby niech będzie warte po 15 zł, forza teżz 15 to 55 za crystala a nie ma nawet ryski ;)

Drugi zestaw ten za 50 to już trochę zniszczony... wymieniłęm paste na CPU, gumkę DVD bo juz nie łapała, niestety brakowało 2 gniazd od padów a sprzedawca mówił, że w środku jest i jest poprostu nie włozone - no nic spodziewałem się, że tak będzie :( wstawie gniazda usb w pada 3 i 4 bo nie wyczaruję gniazd.... zrobię soft moda jeszcze. Pad duke (jeśli się nie mylę to tak je nazywali..) urwany kabel ale sprawdzałem i padzik śmiga więc dolutuję mu końcówkę USB M i zrobię kabelek USB F- xbox F bo akurat mam gdzieś kabelek do iksa ;) Chyba czarnucha sprzedam bo nie mam już gdzie tego trzymać :3 razem z reszta konsolek z sygnatury xD 

Edytowane przez bololabich
Link to post
Share on other sites

Tylko żeby Ci wykrywało tego pada bo jest to niby USB ale piąta żyła służy do identyfikacji obecności pada??

 


http://www8.pcmag.com/media/images/317241-logitech-wireless-gaming-headset-g930.jpg?thumb=y

 
Serio? Ten badziew?
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ten żółty to miał być pod jakieś akcesoria ale był nigdy nie wykożystany ;) btw już zrobiłem wtyczke usb do pada i ku mojemu zdziwieniu gdy był wpięte w 3 gniazdo od uruchomienia konsoli to gra normalnie działała jak z padem nr 1 i tak działa z każdym gniazdem - warunek, że pad musi być wpięty przed uruchomieniem konsolki :)

Link to post
Share on other sites

 

 

ten żółty to miał być pod jakieś akcesoria ale był nigdy nie wykożystany
 

 

To tylko u mnie krzyczał, żeby podłączyć pada :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...