Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zgadzam się z drachenfeles! Raz moja mama mnie prosiła bym nałożył jej farbę na włosy, bo ona nie widzi z tylu, a farby mało. Teraz... Okazuje się że nakładam farbę na całe wlosy, bo idzie mi tak dobrze że połowa farby zrobionej zostaje, do tego jeszcze babcia i kobieta w kolejce :D

 

Po co ja to zrobiłem... :/

Link to post
Share on other sites

 

 

Żona natomiast, ostrzyże się u zaprzyjaźnionej fryzjerki - sąsiadki, a farbę kupi w supermarkecie.
 

 

Nie znasz mojej (soon to be) żony :P 

 

Zawsze miała zaufaną fryzjerkę bo faktycznie o niedojdy łatwo. Ja się nie piszę na robienie pasemek w 5 odcieniach blondu (z czego ja widzę może ze dwa) ale faktycznie tak można zaoszczędzić sporo monet ;) 

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/b8e5Tbr.jpg?1

 

Misia na walentynki dla ukochanej, żeby miała się do czego przytulać kiedy będę miesiąc za granicą. Trociny dla chomika, parę książek, walizka turystyczna, 2 koszulki termoaktywne i żeby nie było, że nic informatycznego, to 5 kabli na zapas do komórki i powerbank Xiaomi.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Piwa za 2zł raczej nie kupisz. 

Jak nie? VIP w Biedrze za 1.65 zł jest :D

 

Po co ja to zrobiłem... :/

 Pierwsza zasada - nie wychylaj się. To samo się tyczy przyznawania podczas rodzinnych spotkań, że "znasz się" na komputerach... 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

@up

MSI ma fajne notebooki, ale jak patrzę na to mizerne chłodzenie przy 17.3 gdzie spokojnie można było bardziej rozbudować to normalnie szlak mnie trafia.

 

@topic

Dzisiaj tankowanie 20L gazu za 38zł kolejne za 300km :)

Edytowane przez CrisPell
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Każdy kwitek to inny paragraf więc ważność badań nie ma nic do rzeczy

To miałem farta albo coś od 2010 się zmieniło. Prawko 'C' robiłem w kwietniu 2010, kwalifikacje wstępną we wrześniu lub w październiku. Lekarza/psychologa odwiedziłem raz.

Link to post
Share on other sites

Właśnie miałem pisać "i jak?" ale przestraszyłem się mst ;) Tak na serio to proponuję żebyś założył sobie temat w dziale audio- coś w stylu "Audiolab Fexa" a ja Ci go podepnę. Można by było spokojnie pogadać o słuchawkach bez zbędnego rozwlekania COK (a i tematyka zgodna z forum więc szkoda to kisić w "na luzie"). 

 

Zgłaszałem podobne pomysły, niestety nie przeszły.

 

Co do nazwy "Audiolab FeXa" to temat byłby chyba o moim M-DACu wytworzonym przez Audiolaba :P Taki zbieg okoliczności :)

 

Odezwę się w sprawie tematu.

 

Co do słuchawek to pozytywnie, myślałem, że dźwiękowo będzie jeszcze bardziej basowo. Reszta opisu gdzieś tam się ukaże.

Edytowane przez FeX
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...