Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mała kasta na śrubki i inne pierdoły, zapas trytrytek i uchwyty. Chyba najtańsze metalowe jakie znalazłem, ale ważne że nie połamią się przy pierwszym lepszym pociągnięciu. 

http://i.imgur.com/yAayJWQ.jpg

 

 

http://i.imgur.com/8y9GeLj.jpg

 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

@Freso - wiem ze wygodne, mam je od 2 godzin na uszach i zapomniałem, że je mam na głowie! super sprawa, bede musial je zabrac do domu i sprawdzic jak graja na czyms lepszym niz zintegrowana karta tutaj. Dodatkowo w tym roku przywita mnie K612pro wiec bede mial co porownac - chociaz nie wiem czy jest tutaj co porownywac :)

Link to post
Share on other sites

ciągle coś wiercą nad głową od poad tygodnia... XB700 może swoim basem pozwolą wreszcie się skupić przy komputerze, są baardzo miękkie a na tym zależało mi bo będą na głowie po 8-12h/dzień przez najbliższe dni...

gdzieś ty je dorwał?

Link to post
Share on other sites
XB700

 

 

Miałem je przez prawie 2 lata, trochę się uszy pocą, ale po założeniu uczucie niebotyczne ( bas głęboki jak rów mariański )

Niestety po ponad 1.5 roku zaczęły się sypać nauszniki ( poszły na serwis w morele, a tam bach 300zł za wymianę nauszników ), więc pismo z ustawy i  wymienili za darmo :D niestety po pół roku sytuacja się powtórzyła i nagle naprawić nie mogli, więc oddali mi pieniądze. ( słuchawki już wtedy były niedostępne w sprzedaży, gdzieś ty je teraz kupił ? )  

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

dziś wchodzę do studia, siadam, odpalam komputer, patrzę... coś mi tutaj nie pasuje, coś jest inaczej niż przed świętami, patrzę... no tak... szef mi dał słuchawki XB700 abym miał spokój w robocie (no prawie kupiłem nie?).

Mówił coś o słuchawkach parę dni temu ale bałem się, że jakieś logitechy lub tracery mi zostawi więc powiedziałem, że nie chcę nic a tu bach! :P

 

PS: wyglądają na nówki sztuki

 

PS2: poduszki z tego co widzę, można kupić obecnie po 10-15 euro za parę - te jednak to albo nówki albo poekspozycyjne... więc póki co nie mam co się w pracy przejmować ich wymianą, jedyne co mam pomysł to wymienić kabelek i go opleść bo ten oryginalny jest strasznie krótki :)

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites
szef mi dał słuchawki XB700 

PS: wyglądają na nówki sztuki 

No to leć do szefa i się pytaj gdzie kupił :D

bo wiesz, to jest dość rzadki produkt do dostania, porównałbym nawet do kompaktowego chłodzenia freonowego, którego również nie idzie nigdzie dostać.  

Edytowane przez kokosnh
Link to post
Share on other sites

nie chce robic OT tutaj, ale na ebayu przeciez te sluchawki mozna dostac po 50-200 euro (ceny przeróżne, ale są). Chociaz w cenie 150e to ja juz bym wolal kupic k612pro wlasnie... wiem ze to zupelnie inne sluchawki, ale dla mnie one brzmią duzo lepiej - spasowane idealnie do moich uszu.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...