Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dla mnie to akurat nowość. Bratanica była bardzo niepocieszona faktem, że na Mikołaja dostała same ciuchy, bo jak wiadomo - ubranie to żaden prezent. Teraz dostanie więc cały zestaw lalek, mam nadzieję, że na jakiś czas wystarczy.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Teraz jak ceny pospadały, zwłaszcza 300$ za bundle z Unczartyd (nie wiem czy jeszcze jest, czy już po BlackFriday zniknęło), to aż wstyd nie brać :->

To są te nowsze wersje - całe matowe ze zmienionym zasilaczem, czy tylko taka ściema z tą grafiką na kartonie?

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Tam na dole opakowania powinien być numer seryjny. CUH-12xx, to ta nowa. Ja polując na nią i tak kupiłem sobie CUH-11xx i mam "błyszczącą". Generalnie już chyba większość wypiera stare modele i sprzedaje tylko nowe. Dla niezdecydowanych - brać nówkę, już pal licho zasilanie czy ~ -8db, ale ten połysk tak się syfi, że to nie do pomyślenia, ściąga kurz z całego pokoju.

 

Link to post
Share on other sites

Tam na dole opakowania powinien być numer seryjny. CUH-12xx, to ta nowa. Ja polując na nią i tak kupiłem sobie CUH-11xx i mam "błyszczącą". Generalnie już chyba większość wypiera stare modele i sprzedaje tylko nowe. Dla niezdecydowanych - brać nówkę, już pal licho zasilanie czy ~ -8db, ale ten połysk tak się syfi, że to nie do pomyślenia, ściąga kurz z całego pokoju.

 

 

Tylko rzadko kiedy jest napisane, która wersja. Pewnie pewne są tylko te 2TB, bo chyba wcześniej takich nie robili. Plastik to można podmienić, albo naelektryzuj czymś dodatnio, będzie odpychać z całego pokoju ;)

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...