Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Też miałem na niego ochotę.

Jaki tuner miałeś do tej pory?

Ja mam  turboBOX+ tego starszego z niebieskim logo po lewej.

 

Miałem te nowe dekodery. 

Osobiście wymieniłem na starszą technologię a łatwiej mówiąc Multibox-a. jedynie zostawiłem do multiroomu 3 dekodery z najnowszej odsłony ze względów ładnego oprogramowania wraz z możliwością oglądania filmów z dysku

Link to post
Share on other sites

Jak za pomocą takiego filtra będziesz w stanie usunąć chociaż twardość węglanową to opatentuj to... Będziesz baaardzo bogatym człowiekiem. Wszystkie te filtry to w najlepszym wypadku węgiel aktywny. Jedyne z czego czyszczą to cząstki stałe, ewentualnie jakies życie biologiczne, czyli to co jest usuwane w czasie uzdatniania wody w stacji. Efekt placebo jest natomiast ogromy. Znam ludzi, ktorym nawet woda źródlana z butelki lepiej smakuje po przepuszczeniu przez Brite za 100 zeta :P

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Co do Brity to powiem Wam, że jest różnica. Używam od 3 lat.

W smaku nie czuję róznicy :), ale np. herbata w kubku nie zostawia osadu, nawet jak stoi kilka godzin.

 

Czajnik elektryczny nie zachodzi kamieniem. Przed używaniem Brity musiałem odkamieniać czajnik co kilka miesięcy, a odkąd kupiłem dzbanek nie odkamieniałem jeszcze ani razu, a czajnik wygląda jak nówka.

 

Czyli coś tam zatrzymuje. Napewno kamień :).

Kupiłem jak urodziło mi się pierwsze dziecko, bo stwiedziłem, że jak cokolwiek ze szkodliwych substancji może zatrzymać to czemu nie spróbować. Tym bardziej że miesięczny koszt użytkowania wychodzi około 12 złotych (oprócz zakupu dzbanka)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dzbanek Brity czy tańszy Dafi wychodzi w użytkowaniu sporo taniej niż woda butelkowana, a nie każdy ma zdatną do picia bez przegotowania kranówę. 100l wody za 15-19 zł + koszt wody z kranu, butelka wody 1,5l 0,80 - 2,5 zł. Smak wody z Brity jest ok, tak samo jak tej z butelki, może poza 3-4. przepuszczeniami wody po wymianie filtra, wtedy woda ma dość dziwny smak.

 

______

Dzisiaj dostałem odblask do zderzaka dla Włoszki i kupiłem używany zgarniacz wody pod szybą kierowcy, poprzedni skorodował od środka i było na nim pełno bąbli (50 zł za używkę w bdb stanie - oryginał w ASO 300 zł :/ )

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

iPhone 5s (bez niczego) + FV z orange z marca 2015 :)

Miał być iPhone 6 ale musi poczekać do sierpnia/września.

 

Zdjęcie zapożyczone, telefon dojdzie do mnie prawdopodobnie jutro

http://shop.ee.co.uk/content/dam/everything-everywhere/images/SHOP/Devices/apple/iphone_5s/5s_page_specs_img_16x9.jpg.eeimg.800.450.medium.jpg/1411401789554.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dla tych co narzekają na wodę z kranu i ją filtrują (podobno zabijając też te dobre związki) polecam wodę Eden. Maszynę dostajecie za free, baniak wody (19L) wychodzi około 18zł netto. Woda jest gotowana i schładzana.

Link to post
Share on other sites

Co do Brity to tylko ktos kto ma dobra wode z kranu moze napisac, ze to efekt placebo. W mojej okolicy jest mega twarda woda. Bez filtrowania juz po tygodniu czajnik byl caly w kamieniu. Z filtrem nawet po 2 miesiacach czajnik czysty. Stosuje juz od dobrych kilku lat.

 

Edytowane przez booncol
Link to post
Share on other sites

Taka prawda, filtry dużo dają. Najbardziej widać to właśnie po zrobieniu herbaty (osad osadzający się na kubku). Ja filtruję wodę głównie pod ekspres do kawy i praktycznie nie muszę go czyścić z kamienia. W Warszawie to niedługo będzie leciał gruz z kranu, taką świetną wodę mamy.

Link to post
Share on other sites
Dzien do nocy na korzysc (740) :P

Nie dramatyzuj. Mnie pasuje. Jest nawet cichsza od K740 :D (na razie)

 

 

 

(jak bys sprzedal 'mi' %-) )

Ale ja nie jestem na Ciebie zły :)

Jak organoleptycznie badałem K800, to nie zwróciłem uwagi tylko na jedno, ona ma lekko zamglone litery jak jest podświetlona i tu faktycznie K740 wypada dużo lepiej.  Patrząc na podświetloną K800 czuję się trochę jakbym miał wadę wzroku :wariat:

Na szczęście nie muszę zbyt często patrzeć na klawiaturę podczas pisania ;)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...