Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Mam

2 godziny temu, chester43 napisał:

 

Czy to CyberGun Swiss Arms P1911 Blow Back  ? .

Miałem , 2 lata działał super,  potem uciekał gaz i dokupiłem nowy magazynek a potem uszkodził się w korpusie jakiś zaworek i kaplica.

  • Smutne 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 10.08.2024 o 16:43, ODIN85 napisał:

Tak. Na przykładzie tego roku 8000 do przodu gdybym kupował na miesiąc przed.

Są niby lasty ale raczej dla singli lub dwóch osób.

Proszę pokaż mi takie oferty dla singli bo jestem zainteresowany w opór xD

 

Edytowane przez Fiszek
Link to post
Share on other sites

@jozek23@jozek23 dostałem kiedyś od szwagra tego JW. Jak dla mnie był nie do wypicia... 

 

A z strzelawek miałem CZ-75D Compact ale ASG na sprężynę - gdzieś zaginął.. A  wiatrówkę to mam starą Baikał produkcji ZSRR, łamaną. 

Link to post
Share on other sites

Jakieś tanie klikajło na przetrwanie bo w starym gniazdo kabla zmasakrowałem i "traciła kontakt z rzeczywistością", a akurat coś tam pod nos reklamy podsunęły.

BTW za jakąś fajną klawą do 300 z blokiem nr trzeba będzie się rozejrzeć.

 

krux.jpg

Edytowane przez anemus
  • Lubię to 5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Poprzednią All digital sprzedałem, stwierdziłem, że potrzebuję napędu, więc mam kolejny egzemplarz. One S 1TB 2 pady i gry. Gears oraz Fable dokupiłem później. Dałem 400zł.

a5b0026541e2ed67e746341e1b19b4f4.jpg

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Jak jesteś singlem to bierz się za lasty;-)


Ja zawsze z żoną, dzieci nie mamy, poluję na lasty. Wczasy kupione 13.08, wylot 18.08.
Aktualnie jestem w Tunezji, w Sousse cena 3950zł od osoby za 15 dni, pełny all.
Jest tu małżeństwo, które kupiło te wczasy w styczniu za 7150zł od osoby. Podobno w kwietniu cena była koło 9 tys za osobę, to ich słowa, i cieszyli się, że tyle zaoszczędzili. Jak usłyszeli ile my zapłaciliśmy nie chcieli w to uwierzyć.
  • Lubię to 2
Link to post
Share on other sites

Carbona x1 6 gen dla mamy, po leasingowego. 2 tygodnie już się męczę. Na aukcji było napisane, A- możliwe małe wżery na ekranie bez wpływu na wyświetlany obraz.
Dostałem z duszkami w pasku przeglądarki.. wyglądało jak zalany na górze ekran, bardzo źle jak dla mnie, a takim estetą nie jestem.
Wcześniej napisałem, że proszę o ładny egzemplarz bo to dla mamy. Odpisali że wysłali z ładniejszą obudową ale gorszym ekranem.
Kto by chciał taki deal?
No jak z dziećmi.. jakieś kwiatuszki i serduszka na kartonie narysowali, szczęśliwego użytkowania.. Miłe to ale, lepszy byłby sprawny sprzęt.
Mają mi wysłać normalnego za dopłatą, 7 gen. Ale sprawa już się ciągnie 2 tygodnie, będzie pewnie dopiero w przyszył tyg.
Gdyby ta komunikacja z ich strony była wcześniej, albo po prostu na aukcji o tym wspomnieli.. Pokolenie z, inaczej pan tego nie nazwiesz, wiem bo w słuchawce słyszałem młody głos.

  • Smutne 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...