Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Trochę sprzętu pod remont .
Przecinarka wygląda na solidną i opinie dobre ,przyjdzie to ocenimy faktycznie jak jest .
A i cena dobra , nieco ponad 300zl

Przyssawka do płytek .

Filtry do wody i pasta bo brakowało kilku złotych do wypełnienia MWZ

b52f13ecf4a7d5021c6c7014b33373cc.jpg6d3f371ef8ebed7388426938a0c218d0.jpgc1109d72ca2e5446ed63d9b8584e7f5c.jpg


  • Lubię to 5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Czasem sobie ciśnienie zmierzyć.


Rękaw zakładaj 3 cm powyżej zgięcia ramienia. Ja początkowo nie wiedziałem i mi zaniżał wynik.
No i on mierzy już podczas pompowania, a nie po, jak inne ciśnieniomierze.
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, drVanSteiner napisał:

 


Rękaw zakładaj 3 cm powyżej zgięcia ramienia. Ja początkowo nie wiedziałem i mi zaniżał wynik.
No i on mierzy już podczas pompowania, a nie po, jak inne ciśnieniomierze.

 

Dziękuję za poradę 

14 godzin temu, drVanSteiner napisał:

 


Rękaw zakładaj 3 cm powyżej zgięcia ramienia. Ja początkowo nie wiedziałem i mi zaniżał wynik.
No i on mierzy już podczas pompowania, a nie po, jak inne ciśnieniomierze.

 

Spoiler

 

Spoiler

 

header_ratio.jpg

Spoiler

 

header_ratio.jpg

  • Lubię to 7
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 6.07.2024 o 18:00, fabiancol napisał:

No i na Asrock też nie poszło  masakra ale do 3 razy sztuka. Finalnie wpadł Tomahawk od MSI, zasilacz Seasonic gx 850 atx 3.0 oraz dysk Lexar 620 1tb ale dysk bez związku z tematem braku uruchomienia. Ponieważ padła mi adata to jedzie jeszcze lexar 790 512 GB. 

 

Ten gigabyte to typowa śmieciówka. Zdublowane 6 faz na Richtechu, osobne tanie mosfety górne 46A i dolne 69A Onsemi i problemy z uefi w pierwszych rewizjach i 6 warstwowy laminat. MSI lepsze. Na dość solidnych MPS zdublowane 7 faz dla cpu na sps-ach MPS  80A dla cpu i soc choć też 6-warstwowy laminat. Asroc też zdublowane 7 faz na renesans na na drmos-ach od renesans 60A też powinno dać radę, 8 warstw w wersji E.

BTW co ci nie poszło? To nie musiała być wina sprzętu.

Jaką adatę miałeś i ci padła (co się stało)?

Edit.

Ok przeczytałem w wątku płyt głównych - po prostu dopadły cię problemy z VGA indicator.

 

Edit.

Ok przeczytałem w wątku płyt głównych - po prostu dopadły cię problemy z VGA indicator.

 

Edit.

Ok przeczytałem w wątku płyt głównych - po prostu dopadły cię problemy z VGA indicator.

 

Edytowane przez anemus
Link to post
Share on other sites
7 godzin temu, anemus napisał:

 

Jaką adatę miałeś i ci padła (co się stało)?

Edit.

Ok przeczytałem w wątku płyt głównych - po prostu dopadły cię problemy z VGA indicator.

 

 

 

Adate miałem 8200 pro i prawdopodobnie coś uszkodziłem jak ściągałem radiator, tę blaszkę... Chociaż robiłem to delikatnie. Teraz jej po prostu nie widzi w slocie a inny dysk widzi... Czyli padnięta raczej. 

Odnośnie tego VGA indicatior coś napiszesz więcej? To problem tych plyt asrock? Dodam, że w asrock masakryczny bios... 

Link to post
Share on other sites

@fabiancolten problem występuje albo przy niekompatybilności ramu albo przy problemie z jakimś urządzeniem pcie.  Np jak wsadziłeś dysk pcie 3.0 do pierwszego slotu, a kartę graficzną w trybie pcie 4.0 też na liniach cpu mogło nie zabanglać czasem. Takie dziwactwa zj..anych kontrolerów w AMD (zarówno pcie jak i ram). Na jednym egzemplarzu  czy płycie pójdzie, na innych nie. Czasem pogmeranie przy zasilaniu soc pomaga.

Link to post
Share on other sites

Dotarła termowizja naprawdę fajny sprzęcik za te 360zł.
70c8a2055e72bbae1feac0413d30eb4b.jpg
993fe91190c2abf2dfcaf06ebe3ea917.jpg

Oraz modem LTE Cat12. Przejdzie testy na wakacjach.
72881b8f3f91ec9fc13099c6b1c70f8d.jpg

Polecacie jakieś w miarę kompaktowe anteny na ts9, które poprawią osiągi?

Wysłane z mojego Oneplus 11 5G przy użyciu Tapatalka



  • Lubię to 8
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...