Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

4 godziny temu, FeX napisał:

 

 

FLAC zrobiony z mp3 128kbps :)

To płyta CD zgrana do FLAC'a. To disco polo, muzyka taneczna, także brzmi, tak jak brzmi, ma łatwo wpadać w ucho i porywać ludzi do tańca. :peace:

  • Haha 2
Link to post
Share on other sites
15 godzin temu, karai napisał:

7a6d470193616e7a70827288e3b125f0.png

U mnie po aktualizacjach hp drukarka nie rozpoznawała zamienników 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, berger6630 napisał:

U mnie po aktualizacjach hp drukarka nie rozpoznawała zamienników 

U mnie działa poprawnie, jedynie mam problem, że ściąga sterowniki z windows update , z 2014 roku.  Hewlett-Packard - USB - 12/12/2014 12:00:00 AM - 35.0.56.52825, co jakiś czas pobiera to, poprzednio wisiało to i nie można było usunąć , gdyż nie mógł pobrać tych sterowników, i to samo działo się na windows 10 oraz windows 11, po ponownej instalacji windows, sterowniki pobiera i instaluje za każdym razem, i nie ma informacji, że nie może pobrać tych sterowników. 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Drukarki HP to szatański pomiot. Nigdy, powtarzam nigdy, nie działała kiedy potrzebowałem na szybko. Zaczynała się pojawiać i znikała w sieci jak chciała. Albo moje ulubione, skanujesz, skaner skanuje, oprogramowanie skanuje, nie można wyświetlić skanu bo urządzenie nie posiada podłączonego skanera...W T F !? 

 

Oprogramowanie HP to oddzielny temat, kto to zrobił ludzkości?

 

jxcHJba.gif

  • Lubię to 2
  • Haha 2
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Też miałem w przeszłości Ha Pe, a dokładniej HP Deskjet 5550. Z tego co pamiętam, wkurzała mnie non stop. A to nie chciała drukować, a to był problem z anulowaniem druku... A najdziwniejsze jest to, że w szkole do której chodziłem, mieli dokładnie taką samą i tam wszystko elegancko śmigało.

Edytowane przez Kapitan Jawor
Link to post
Share on other sites

Też miałem ostatnio taką przypadłość i syn polecił mi zakup drukarki z abonamentem na to że na okres pół roku i okazało się że drukarka wraz z tuszami wyszła tak tanio że ma pół roku kupujemy kolejną z takim samym pakietem bo nie opłaca się kupować drukarki na stałe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Link to post
Share on other sites

Faktycznie - tusze do mojej drukary, były tak masakrycznie drogie, że z chwilą, gdy skończył mi dię trzeci lub czwarty komlet tuszów, drukarka wylądowała na śmietniku, a ja  że potrzebowałem wtedy drukarki, kupiłem sobie jakiegoś bardzo podstawowego Canona za niecałe 200 zeta.

Edytowane przez Kapitan Jawor
Link to post
Share on other sites

Nie wiem jak teraz ale kiedyś te tusze dołączane do drukarek miały mniejsza pojemność. Więc kupno nowej w tej samej cenie co komplet tuszy nie był równoważny z ilością druku. Ja mam HP chyba już 15 lat F703? Chyba taki model. Nigdy mnie nie zawiodła choć jakość wydruku jest już gorsza. Ale kupowałem zawsze oryginalne a nie zamienniki. Bywało że 2 lata nie drukowała i później tylko wymiana tuszy i szła bez problemu.

Link to post
Share on other sites
4 godziny temu, zoltan2 napisał:

Nie wiem jak teraz ale kiedyś te tusze dołączane do drukarek miały mniejsza pojemność.

Oryginalne tusze HP mają pojemność 5 ml w przypadku mojej drukarki. Dlatego kupuję zamiennik, co ma 41 ml. 

Link to post
Share on other sites
13 godzin temu, ernorator napisał:

Drukarki HP to szatański pomiot. Nigdy, powtarzam nigdy, nie działała kiedy potrzebowałem na szybko. Zaczynała się pojawiać i znikała w sieci jak chciała. Albo moje ulubione, skanujesz, skaner skanuje, oprogramowanie skanuje, nie można wyświetlić skanu bo urządzenie nie posiada podłączonego skanera...W T F !? 

 

Oprogramowanie HP to oddzielny temat, kto to zrobił ludzkości?

 

jxcHJba.gif

 W USA to się robi z drukarkami HP:

 

  • Haha 2
  • Dzięki 2
Link to post
Share on other sites
24 minuty temu, PaulG napisał:

Oprogramowanie HP to oddzielny temat, kto to zrobił ludzkości?

nie mam zainstalowanego oprogramowania HP, tylko na tym z Windows działam, może to jakieś wyjście. 

Link to post
Share on other sites

Na tym z windows nie było nawet drukarki.....

 

Nie ważne, teraz mam brothera, działa zawsze i wszędzie w dowolnej konfiguracji, telefon, pc, laptop, USB, wifi, sterowniki, bez sterowników, nie ważne. Klikam i się drukuje, skanuje co chce. Toner brothera 90pln, zamiennik 25pln. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...