Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Godzinę temu, AudiAWX napisał:

Nie wiem czy to już nie dotyczy wszelkiej maści opon. Ekologia chyba zmusiła wykorzystywać stare zmielone opony czy coś w jakimś procencie do produkcji nowych.

 

Możesz mieć rację, jakiś czas temu oglądałem filmik na którym był pokazany proces produkcji opon. I po którymś roku faktycznie te opony są bardziej eko, bo już nie powstają od podstaw na nowo. Tylko jest cały proces odzysku starej, czyli prześwietlają ją, sprawdzają druty, warstwy etc.  klasyfikują i zależy od wyniku jedzie dalej lub na przemiał. I jeżeli wszystkie testy przejdzie to wtedy jest naklejany nowy bieżnik

Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, mlekolak napisał:

 

 

Jakieś graty przyszły przy urlopie to złożyłem na szybko ;) 

 

I jeszcze dla dziewczyny na 30stke żeby w Diablo sobie mogła pograć. Coś białego na chłodnicę od LF360 i będzie bajka :) 

 

 

Nie znam się w kwestii chłodzenia wodnego, ale ułożenie tych rurek (?) wygląda tragicznie.

Link to post
Share on other sites

W BQ 500 nie da się inaczej włożyć chłodzenia 360, żeby chłodnica nie była w najniższym punkcie. W standardowy sposób na przodzie, gdzie węże są na górze słychać jak powietrze zbiera się przy wlocie węży. Nawet jak przyszedł zestaw naprawczy i wymieniłem płyn na świeży pod korek tak było. W tym ułożeniu jest wszystko ok i jakoś 3-4*C mniej jest. Więc po moich testach tak jest optymalnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, berger6630 napisał:

dysk przyszedł ,transfer jak poniżej ,ale na płycie jest  na tym dolnym slocie i tam jest chyba wolniej niż na tym wyższym ,ale już nie chce mi się przekładać bo pół godziny walczyłem żeby wypiąć kartę graficzną bo ni cholery do tego sztynksika od karty dojść nie idzie,

 

No tak bo dolny port to PCI-e Gen3 - maks 3500 MB/s.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
9 godzin temu, berger6630 napisał:

,ale na płycie jest  na tym dolnym slocie i tam jest chyba wolniej niż na tym wyższym

Mimo wszystko bym powalczył kolejne 30min i zamontował ten dysk w  górnym gnieździe . Szkoda dysku   jak masz Gen4  to wpinaj w gniazdo  gen4

  • Lubię to 3
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...