Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

W dniu 25.02.2021 o 12:34, FeX napisał:

 

KUCHENKA-mikrofalowa-AMICA-AMGF23E1GB-gr

 

Dziwne te wzmacniacze słuchawek robią.

 

---

 

Ja musiałem dokupić trochę amunicji na latające srajbombowce, bo wiater ostatnio ukradł kilka.

 

Plastikowe-kolce-z-poliw-glanu-zestaw-ko

 

---

 

16 godzin temu, BlackCoffe napisał:

Idzie jedzenie dla niskopodłogowca:

 

Prezesa będziesz dokarmiała?

Edytowane przez buszi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Obudowa z coolerem dojechała i siedzą już razem.

Jest elegancko, poniżej wyniki temperatur itd podczas gry w RDR2 r ustawioną krzywą w Biosie dla coolera i ze skręconymi wentylatorami z obudowy do około 650 RPM (z bazowych 900). Jestem zadowolony, komputer minimalnie słyszalny, ale absolutnie minimalnie trzyma 70 stopni przy tak śmiesznych obrotach. (GPU ma krzywą tak ustawioną, że do 69 stopni wentylatory chodzą na 10%, od 70 stopni wskakują na 25% obrotów).

 

Teraz gdy to piszę mam skręcone Pure Wingsy 2 jeszcze bardziej, do 500 RPM, temperatury w grze wzrosły o 1-2 stopnie względem tego na screenie.

Nie lubię syntetycznego testowania, bo nie ma wcale odzwierciedlenia w moim codziennym użytkowaniu, ale odpaliłem OCCT Power (chyba to obciąża najmocniej cały zestaw) i CPU łapie 91 stopni, ale wciąż przy chłodzeniu zbitym do niecałych 1000 RPM czyli na pół gwizdka dosłownie. Bardziej słychać kartę, bo dobija do 75 stopni i wentyle cisną na 1700 RPM więc jest głośno, ale to jedyne źródło hałasu.

 

Generalnie nie mam takiej gry, która wycisnęłaby coś więcej niż 70-72 stopnie na CPU/GPU zachowując przy tym ciszę. Tak więc do normalnego grania combo Pure Base 500 DX z AF34 Duo na ryzenie 3100 i 1660 super robi wybitna robotę.

 

Spoiler

Screenshot_56.pngIMG20210226190251.jpg

 

 

Edytowane przez dan-mark
  • Lubię to 4
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tłumik środkowy BOSAL 284-777 do Corsarza C+ 2x obejmy + robocizna

 

Tak się jeździło, że wydmuchałem dziurę %-)

Edytowane przez CrisPell
  • Lubię to 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...