Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

To jest montowane zamiast tamtego wbudowanego wyświetlacza  (ma dedykowane mocowanie/zaślepkę)

Działa oryginalny kontroler/pokrętło, jednostka centralna mercedesa i wyświetla oryginalny obraz systemu

dodatkowo ma Android nakładkę z nowym interfejsem Mercedesa no i mapy , muzykę itp

Link to post
Share on other sites

LG 27GL850-B za 339€ zamiast zwyczajowych 440-460€

https://imgur.com/qAyd74K

Edit: jednak kupiłem za 301, dziś dzień singla, którym już dawno nie jestem ale może dlatego że poszedłem sam?:) Dopiero spojrzałem na paragon przy skanowaniu.

Edytowane przez Kolcobrzuch
Link to post
Share on other sites

Do czego potrzebujesz takiego potwora z 16 rdzeniami, z ciekawości pytam:)

Pytanie - dlaczego nie? A bardziej poważnie (a może przy okazji) praca (jeszcze bardziej) zdalna. Nie powinien się w każdym razie bardzo marnować.

 

Tymczasem "doinwestowałem", i tak nietanią, klawiaturę.

 

DiTvlA6.jpg

 

Jedyne, które pasują przez niestandardowy dolny rząd. Plus taki, że kosztują rozsądną(!) kwotę a i krój rozsądny.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Kupiłem takie coś za 250zł do użycia jako mały serwer pod VMki. Mały, energooszczędny, dość ładny ale za to głośny  :[  HP 8200 USDT.

 

hp-8200-usdt_02.jpg

 

W konfiguracji: I3 2120, 4GB SODIMM DDR3, HDD 250GB i zasilacz zew. 135W. W planach dołożyć ramu do 6/8GB, zmienić procek na i5 2400s i już do mnie leci adapter z napędu DVD na kieszeń 2,5' na dysk HDD. Postawiłem tu proxmoxa i mam zamiar spiąć dwa HDD 2,5' 1TB w RAID 1 żeby zobaczyć czy działa, mam nadzieje że ten mały pier*olec potrafi przetrawić dyski większe niż 320GB :P 

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Przyszedł programator :)

Co do wysyłki z aliexpress to w moim przypadku Cainiao Super Economy Global - 3 miesiące, a ten przyszedł Aliexpress Standard Shipping i po 3 tygodniach.

w5mFkot.png

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...