Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Konieczny był zakup etui Spigena z fajnymi pleckami, które sprawiają, że telefon dobrze trzyma się w dłoni.

Ja upatrzyłem sobie serię ThinFit (ta składana). Miałem te plecki na S9, S20+, P30 Pro i teraz czekam aż się pojawią na P40 Pro.

Wygrywają moim zdaniem tym, iż są z tyłu jakby gumowane. Obojętne czy ma się suche czy wilgotne dłonie, to telefon siedzi pewnie w ręce. Materiał wykonania - Poliwęglan, a nie TPU.

Edytowane przez LuziQ
Link to post
Share on other sites

Po roku użytkowania Ósemki, potrzebowałem czegoś z większym ekranem. Konieczny był zakup etui Spigena z fajnymi pleckami, które sprawiają, że telefon dobrze trzyma się w dłoni. Szkło hartowane z ramką, która idealnie pozwala przykleić szkło.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szkło jest sztos, mam takie ale z czarna ramka, dopasowanie, jakoś - sztos. Nie palcuje się tak mocno jak inne, to też ważne. 

Link to post
Share on other sites

Jak z jakością? warte są swoich pieniędzy? 

 

Jeśli chodzi o dźwięk to według mnie warte każdej złotówki. Jeśli komuś nie przeszkadza specyfika grania pchełek tj. brak pełnej izolacji to będzie bardzo zadowolony. Mimo, że to pchełki to całkiem nieźle sobie radzą z basem i jest go sporo, jak na pchełki, sam się zdziwiłem.

 

Co do budowy to jest kolejna konstrukcja oparta na obudowie Sennheiser MX500, więc to takie kolejne chińskie klony. Ciężko tutaj czegoś więcej wymagać. Jedynie kabel mógłby być bardziej elastyczny, bo jednak jest ciut sztywny. W każdym razie przetwornik robi robotę z tym basem, bo VEMONK+ mimo, że ogólnie są postrzegane jako pchełki z całkiem niezłym basem to przy bezpośrednim porównaniu od razu wychodzą braki basu względem Yincrow X6, które grają przyjemną V-ką. Ależ one z elektroniką się lubią :D

 

@pendzel_3

Staram się być obiektywny w swoich opiniach bazując na tym co już udało mi się posłuchać. Czasem się to udaje, a czasem czymś się podjaram i zamiast na spokojnie posłuchać, porównać i dać sobie czas to coś palnę :D Ogólnie jestem zdania, że za małe pieniądze da się przyjemnie posłuchać muzyki i to słuchanie muzyki powinno być przyjemne, a nie słuchanie sprzętu. Jeśli ktoś mi powie, że trzeba zapłacić za dobrą jakość dźwięku to przytaknę, bo generalizując trudniej znaleźć dobre słuchawki za 100-200zł niż za 500, ale tutaj chodzi o to, że nawet te słuchawki za 100-200zł mogą bardzo przyjemnie zagrać i wcale nie będą jakościowo znacząco gorsze od tych za 500zł.

 

Niedawno miałem u siebie trochę "droższych" słuchawek, 100-200x droższych niż wspomniane Yincrow X6 i gdybym miał wprowadzić kryterium opłacalności to miałbym ogromny problem. Czego innego szuka się w Focalach Clear, a czego innego w pchełkach za 3-4 dyszki, jednak i jedne i drugie potrafią dać przyjemność ze słuchania.

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Za dużo ostatnimi czasy materiału na stop-cham mi się na drodze trafiało... 

Nóż nie należy do zestawu - otwierałem tylko nim paczkę  :rotfl: choć zawsze jakiś EDC noszę. :>

 

 

 

Jeździsz bez kamerki, odważnie. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...