Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Trochę energii do wykrywki. Wbrew pozorom, bardzo fajne bateryjki, długo trzymają i są tanie. Jakieś 25zł za tą paczkę.

 

http://zapisz.net/images/195_c360_2016_01_29_18_37_29_118.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

 

 

Uwielbiam Jego prace

 

My również. Obeszliśmy wszystkie sale (2 pełne piętra) 3 razy. W ubiegłym tygodniu w ramach wystawy były również wykłady, ale będąc na miejscu 30 minut przed rozpoczęciem nie było szans na miejsca siedzące lub nawet na stojące z oparciem w postaci ściany - perspektywa stania przez 3h w tłumie dość mocno nas zniechęciła i daliśmy sobie spokój. 

Link to post
Share on other sites

@up

Ja mam długi weekend, który zaczął mi się w środę po południu, także również zaopatrzyłem się w małe zapasy. :D Dwie puszki już dawno puste, a z trzeciej została połowa. To diabelstwo jest niebezpiecznie dobre.

http://i.imgur.com/gBGKBjk.jpg

  • Popieram 10
Link to post
Share on other sites

@up

Ja mam długi weekend, który zaczął mi się w środę po południu, także również zaopatrzyłem się w małe zapasy. :D Dwie puszki już dawno puste, a z trzeciej została połowa. To diabelstwo jest niebezpiecznie dobre.

Wszystko z Lorenza jest dobre. Imo najlepsza firma w tej kategorii. Spróbuj orzeszków NicNacs od nich. ;)

Link to post
Share on other sites
Oraz "my" np. jako rodzina.

puknij się w głowę  

mój ojciec jest maniakiem auta zmienia co chwilkę też mam wstawiać 

rodzina no tak czy nie ?

 

 

eśli to konto na benchmarku jest rodzinne to faktycznie "my" ma sens

jeśli rodzinne  jak najbardziej 

Edytowane przez wojciechpiwo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

puknij się w głowę  

mój ojciec jest maniakiem auta zmienia co chwilkę też mam wstawiać 

rodzina no tak czy nie ?

 

 

 

Nie bardzo wiem, co ci odpisać na twoje zgryźliwe komentarze, dlatego będę cię ignorował.

 

Pozdrawiam.

 

Tak BTW są posty, gdzie mąż kupił z żoną sprzęt agd wspólnie i jakoś nie było poruszenia. A przecież to nie on sam kupił... Nie wiem, może się nie znam.

Edytowane przez chester43
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...