Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ostatnio też zakupiłem zestawik filtrów i castrola. 

 

http://www.engineoildirect.co.uk/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/c/a/castrol_edge_fst_5w-30_5ll.png

 

@UP

 

Ślicznotka. Kiedy zdjęcia live? ;) Jaki kolor?

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Da się inaczej?

Da się. Na NFZ leczysz od 1 do 3 - plomby utwardzalne i leczenie kanałowe. Pozostałe tylko plomby amalgamatowe, kanałowe już nie, chyba że jesteś w ciąży.

No i na NFZ jest wyrywanko :/

 

e//

I dzieci w szkole podstawowej leczą za darmo, przynajmniej tak jest tam, gdzie w szkole jest gabinet.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

Była Jagoda, teraz będzie...?  :o

 

==

@down - bardziej mi chodziło o zdrobnienie/nazwę dla nowego wozidła ;)

 

No i oczywiście gratuluję. Oby się sprawował jak najlepiej i służył przynajmniej aż Ci się nie znudzi :)

Edytowane przez NewSky
Link to post
Share on other sites

giphy.gif

 

O tak. W czym masz niby problem? Jak się kupuje podróbki z allegro to potem krążą takie pierdy po sieci. Leje go do nowoczesnych diesli zawsze zarówno mój mechanik tu w Belgii jak i w centrum olejów Barjol w Piotrkowie gdzie od lat zmieniamy oleje. Obaj bardzo go polecają. Bije na głowę większość specyfikacji a że jest bardzo popularny to oczywiście w Polsce często dostaniesz Kujawski w opakowaniu po nim... 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

to jeden z najczęściej podrabianych olejów

...w Polsce. Niestety masz absolutną rację. Dlatego liczy się pewne źródło. Albo znana Ci duża hurtownia w PL (intercars/wspomniany barjol). Słyszałem też że kupując go w Polsce warto szukać tych 5 litrowych baniek jak moja ze zdjęcia bo krajowe 4l są częściej podrabiane (dlatego pełno na allegro ofert 4+1 litr). Nie mam słów na takich cwaniaków. Tak czy owak ja kupuję w Belgii w hurtowni, o możliwości podrobienia oleju żaden belg by nawet nie pomyślał.

Link to post
Share on other sites

Trochę się tego uzbierało w ostatnich dwóch tygodniach:

 

CPU: Intel Core i5 6600K

MOBO: Asus Z170 Pro Gaming

RAM: DDR4 Corsair Venegace LPX 2400MHz CL14 2x8GB

GPU:Gigabyte G1 Gaming GTX 970

Obudowa: NZXT H440 czarno-czerwona

Przedłużki: Bitfenix czerwone

PSU: Seasonic Snow Silent 750W

Mysz: Cougar 500M

Chłodzenie wodne: EK Supremacy EVO Plexi Nickel + EK CoolStream PE360 + EK DDC X-RES 140 Acetal CSQ+ EK DDC 3.2 PWM 12V + Wąż Primochill + Mayhems Pastel RED + Złączki EK 

 

GRA: Rainbow Six Siege

Listwa zasilająca: Ever Optima

 

 

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

 

Do czego to doszło, żeby kupować dostęp do bety :(

Kupowałeś na Allegro ?

 

Dla innych zainteresowanych wersją beta - na brytyjskim Amazonie wystarcz złożyć preorder na wersję pudełkową, podać dane do karty kredytowej (pieniądze nie zostaną pobrane), po otrzymaniu kodu do bety, anulować zamówienie - całość zajmie około 3 minut. 

Edytowane przez Antiax
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...