Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Sporo myślałem nad tym czy brać 980Ti. Tym bardziej, że wsparcie DX12 nie jest jeszcze rozwinięte.

Spojrzałem na sytuację z tej perspektywy, że w tym roku do ogrania zostało mi mało tytułów, a 980Ti marnowało by swój potencjał śmigając tylko w 1080p. Na pierwszym planie jest i przez najbliższy czas będzie CS, reszta rekreacyjnie, a więc straciłbym jedynie $$$ trzymając w budzie bestię, która nie będzie mogła ryczeć (turbo wiatrak mode:on :P ).

Zdecydowałem kupić GTX 970, a w przyszłym roku zapewne kupię odpowiednika dzisiejszej 980Ti.

 

Tak wiem, spokojnie... 3.5GB vRAMu mi styknie 8-)

 

MSI GTX 970.

http://www.cclonline.com/images/avante/msi-gtx_970_gaming_4g-product_pictures-3d1_BigProductImage.png

3.5 GB w NVidia zawsze śmieszne :D

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

http://decofire.pl/unique-fotel-biurowy-fox-szary-w-153a-8

W czwartek wieczorem kupiony, w piątek wysłali (Fedex), dzisiaj kurier dostarczył. O opinię ciężko, w tej kwocie wszystkie te krzesła na początku są ok, z czasem pojawiają się problemy. Mam nadzieję, że trochę wytrzyma, chociaż tak jak mówię... cena raczej sugeruje, że to nie jest krzesło na lata (niestety) ;) Kupiłem, bo mi się podobało (pasuje do mebli w salonie) i było w rozsądnej cenie. Mechanizm jest chyba taki sam, jak w krzesłach za 200zł, ale w pierwszej godzinie użytkowania mój tyłek nie narzeka, także na ten moment mogę polecić. :)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak, Fidelio X2 niedawno kupiłem z ciekawości. W komplecie dostałem kabelek z posrebrzanej miedzi, który nieco górę wyciąga. Jednak to nie będzie chyba długa przyjaźń, bo bas jest dla mnie zbyt mięsisty, za dużo go dla mnie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...