Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Małe Ciche piękna miejscowość

 

Hmmm... Wspomnienia. W miejscowości Małe Ciche przydzwonił we mnie 10 lat temu rozpędzony snowboardzista. Typowa bańka-wstańka, pierwszy raz na desce, nie umiał skręcać, nie umiał się zatrzymać i poniosło go z dużą prędkością w poprzek stoku. Nie widziałem jak nadjeżdża bo uczyłem jeździć brata na oślej łączce. Efekt- podwójne spiralne złamanie kości piszczelowej, 8 godzin na zakopiańskiej urazówce (po 2 kupiłem w aptece altacet i chciałem iść do domu ale rodzice się uparli), śruby, i kilka miesięcy rehabilitacji :D Lubię ten stok.    

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

śruby

 

1. Śruby i blacha w lewym przedramieniu.

2. Śruby, druty i blacha w lewej nodze.

 

Okoliczności zdarzeń inne, ale w  życiu nie czułem gorszego bólu niż ten, jak wywieźli mnie z sali operacyjnej z blachą w łapie i na moment przestały działać środki przeciwbólowe. Nie sądzę, by poród bardziej bolał.

Link to post
Share on other sites

Hmmm... Wspomnienia. W miejscowości Małe Ciche przydzwonił we mnie 10 lat temu rozpędzony snowboardzista. Typowa bańka-wstańka, pierwszy raz na desce, nie umiał skręcać, nie umiał się zatrzymać i poniosło go z dużą prędkością w poprzek stoku. Nie widziałem jak nadjeżdża bo uczyłem jeździć brata na oślej łączce. Efekt- podwójne spiralne złamanie kości piszczelowej, 8 godzin na zakopiańskiej urazówce (po 2 kupiłem w aptece altacet i chciałem iść do domu ale rodzice się uparli), śruby, i kilka miesięcy rehabilitacji :D Lubię ten stok.    

 

Przyjemny jest :D Co prawda ja preferuję narty, ale takich cymbałów pełno jest wszędzie. Od Kasprowego po Szczawnice :D

 

 

 

 

 Nie sądzę, by poród bardziej bolał.

Zawsze możesz spróbować  :rotfl:

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

 

 

Co prawda ja preferuję narty

 

Ja też tylko narty. Historia miała na celu uświadomienie innym że snowboardziści robią coś więcej niż muldy- łamią ludzi :evil:  (wojna narty vs snowboard in 3...2...1...) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cały czas nie rozumiem jak można jeździć na jednej desce dwiema nogami. Po drugie wiem z doświadczenia, że więcej snowboardzistów niż narciarzy siedzi na stoku zanim jeździć. Jedyne co jest lepsze w snowboardzie to ładniej wyglądają tricki, ale to tylko moje zdanie. 

Link to post
Share on other sites

Ja siedzę kilka km od centrum. Mam blisko na basen i siłkę.

Na nartach nie jeżdżę. Dzieci mają naśnieżane wyciągi pod nosem.

 

 

Dziś wieczorem meczyk z piwkiem przy kominku.

 

Żeby nie robić OT: mandat 400zł za dzisiejszą trasę i opłaty za zmiany KRS i do Monitora...

 

Fajna obudowa właśnie poszła się ...

Link to post
Share on other sites

Żeby dostać 4 stówy nie trzeba jakoś specjalnie pędzić. Wystarczy, że trafisz na zakompleksionego buraka, a siedzisz w samochodzie wartym więcej, niż on zarobi w 5 lat. Been there.

Link to post
Share on other sites
Wystarczy, że trafisz na zakompleksionego buraka

Nawet tego nie trzeba. W Polsce masa dróg dwupasmowych w jednym kierunku ma durne ograniczenia do 50 a czasami nawet do 40km/h i postawiony obok tego fotoradar.

Edytowane przez kubbak
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Doda złotówek do mandatu.

 

Już gdzieś wspominałem, jak ze znajomymi pojechaliśmy na narty i zakompleksione buraki stały sobie na malutkiej asfaltowej dróżce łączącej dwa parkingi, no ze 200 metrów. Stali i wlepiali mandaty za brak zapiętych pasów, bo ten mały wypierdek asfaltowej przełęczy okazał się być drogą publiczną. I powiedz mi jeszcze, że brak pasów na przejeździe pomiędzy parkingami jest dostatecznym powodem do zapłacenia 100zł.

Ogólnie stało z 5 aut w kolejce czekając na wypisanie mandatów przez jednego, a drugi łowił kolejnych.

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Prędkość i hamowanie (taryfikator 2013/2014)

 

Przekroczenie dopuszczalnej prędkości:

  1. do 10 km/h: do 50 zł
  2. o 11-20 km/h: od 50 do 100 zł
  3. o 21-30 km/h: od 100 do 200 zł
  4. o 31-40 km/h: od 200 do 300 zł
  5. o 41-50 km/h: od 300 do 400 zł
  6. o 51 km/h i więcej: od 400 do 500 zł

Czyli BiGi wpadłeś około stówką w teren zabudowany. Nieładnie :D

Link to post
Share on other sites

Żeby dostać 4 stówy nie trzeba jakoś specjalnie pędzić.

15 km/h + manewr skrętu w ciasnym miejscu i poszło 350 zł i 6 pkt na konto. Obiłem pupą Sprintera i nawet nic nie poczułem :wariat:. Zorientowałem się jak mnie bolek dogonił i zajechał drogę (ślady lakieru były jakieś takie znajome) :P.

 

 

Kupiona jedna Warka na wieczór :]

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a9/Warka..jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Żeby dostać 4 stówy nie trzeba jakoś specjalnie pędzić. 

 

Przecież te prawdziwe buraki z drogówki to potrafią pokazać Ci fotoradar (ten przenośny) z cudzym wynikiem i bezczelnie wciskać, że to byłeś Ty. Raz mnie już tak chcieli wkręcić, ale akurat gościu był w miarę "świeży", to jeszcze udało się z nim pogadać.

 

 

@up: Polecam Kasztelana albo Perłę :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...