Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

Słuchaj dzieciaczku, nie zamierzam z tobą dyskutować. Walnij baranka w ścianę i grzecznie "odczep" się od mojej osoby.

 

Uważam, że maciek1o3s ma rację, bo już od jakiegoś czasu obserwuje Cię na forum i sprawiasz wrażenie jakiegoś ważniaka.

Nie widzę w przy twoim nicku jakiegoś koloru (rangi), a więc jesteś tak samo ważny na tym forum jak ja, maciek1o3s i 45 000 innych userów, więc sprawianie wrażenia jakiegoś ważniaka i pisanie "To podziel się ze mną co wybraliście, oczywiście na PW." jest całkowicie nie na miejscu - przynajmniej ja tak uważam.

 

Na drugi raz prosił bym o liczenie się z tym, że nie jesteś tu taj kimś ważniejszym od innych (przynajmniej jak nie masz nadanej rangi) i przemyślenie 10 x tego co chcesz napisać.

Link to post
Share on other sites

Takie posty pisz do swoich forumowych kolegów, ja sobie nie pozwolę by 14 latek mi pluł w twarz. Jako webmaster i osoba prowadząca kilka serwisów oraz forum, chciałbym wiedzieć jakie technologie wybierają inne serwisu i nie muszę o tym dyskutować z szarymi użytkownikami. A jeśli Ci nie pasuje nie czytaj moich postów, posiadasz na forum opcję ignorowania użytkowników, będziesz mieć spokój z moimi postami.

Link to post
Share on other sites

ja sobie nie pozwolę by 14 latek mi pluł w twarz.

 

Sory, ale maciek1o3s postem

 

Kiziea - widzę, że uważasz się za jakiś wyjątek, jeśli już TS powie wszystkim a nie na pewno tylko Tobie co wybrał - robienie tutaj speca nie wychodzi na dobre

nie "pluł" tobie w twarz. Moim zdaniem po prostu nie chcesz przyjmować do siebie krytyki na swój temat

Link to post
Share on other sites

Kiziea, jeśli chcesz rozmawiać z takim zamiarem, to najlepiej, gdybyś pisał do redaktora naczelnego, a nie takiego szarego administratora :P

 

I racja, każdy tutaj jest równy, niezależnie od doświadczenia i posiadanych serwisów. Różnice mogą się uwypuklać dopiero, gdy ktoś ma jakiś wkład w portal lub w inny sposób wypracowany szacunek u drugiej osoby. Więc niech niektórzy przystopują. Skończyć mi temat tutaj, w razie co jest PW :)

 

A skrypt to Invision Power Board w najnowszej wersji 3.1.2. Zmiana na niego z phpBB3 da nam więcej szybkości, wygody korzystania, funkcji (szczególnie moderatorskich) i odświeżenie wyglądu. Więcej dokładnych informacji mogę obiecać dopiero po ustaleniu konkretnej daty przesiadki :P

 

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Jak widzę, że debatują modowie (tak to się odmienia? :) ) to już przygotowuje się jak do spowiedzi :) (rachunek sumienia itp).

skoro się tak zawsze przygotowujesz to widać, że masz coś na sumieniu :P

 

Oj na sumieniu mam dużo rzeczy - szczególnie teraz we wrześniu, kiedy trzeba się uczyć ...

Link to post
Share on other sites
  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam, powróciłem na Benchmark po dłuższej przerwie i mam dwie sugestie.

 

1. Jest błąd związany z wysyłaniem plików na avatary w profilu. Wasz system nie przyjmuje plików które w nazwie mają spację.

 

2. Bardzo dziwnie wyglądają wypowiedzi na forum, tzn brakuje mi minimalnego odstępu między tematem a wypowiedzą - tak, jestem perfekcjonistą i nic na to nie poradzę :)

 

http://www.benchmark.pl/uploads/image/forum.jpg

 

Pozdrawiam,

Marcin-prv

Link to post
Share on other sites

od dłuższego czasu nie mogłem wejść nie tylko na forum ale i w ogóle na benchmark, przedwczoraj się udało, ale od tego czasu nie udało się wysłać ani jednego postu na forum, nie wiem czy ktoś z redakcji czyta ten temat, ale strona sypie pięćsetkami lub w ogóle nie działa

 

An internal server error occurred. Please try again later.
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

wrzucone fotki z imageshacka lub innego serwera ,nie są w pełni pokazywane ,jedynie miniaturki mieszczą się w skali forum ,pełny rozmiar nie działa.

 

gdy jestem w temacie np: modding i klikam zakładkę "forum" nie przenosi mnie na głowną stronę forum ,cały czas zostaje w danym temacie :/ dużo do poprawek chłopaki...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja mam pytanie. Jak zrobić żeby tak jak poprzednio zaznaczałem sobie wybrany fragment czyjejś wypowiedzi i klikałem na cudzysłów i od razu na dole w szybkiej odpowiedzi ten fragment się pojawiał. Da się tak teraz ??? Bo to było bardzo użyteczne.

Link to post
Share on other sites

Jak zrobić żeby tak jak poprzednio zaznaczałem sobie wybrany fragment czyjejś wypowiedzi i klikałem na cudzysłów i od razu na dole w szybkiej odpowiedzi ten fragment się pojawiał

 

Zaznaczasz fragment i klikasz przycisk Cytuj selektywnie pod postem. Jednak, żeby z tego korzystać musisz mieć wyłączony rozbudowany edytor tekstu:

http://forum-dev.benchmark.pl/index.php?app=core&module=usercp

Gdy autor poprawi modyfikację cytowanie będzie działać niezależnie od rodzaju edytora ;)

 

gdy jestem w temacie np: modding i klikam zakładkę "forum" nie przenosi mnie na głowną stronę forum ,cały czas zostaje w danym temacie :/ dużo do poprawek chłopaki...

 

Mówią, że błędy są po to, żeby je usuwać :P Dzięki za info, poprawione.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy to tu powinienem pisać, ale jest ogólnie syf tzn. przed awarią jak chciało się napisać posta, to wywalał błąd, a teraz te wszystkie posty są napisane i jest multum takich samych postów jednego autora jeden pod drugim.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...