Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

Coś jest nie tak dziś z dodawaniem newsów :)

 

http://img22.imageshack.us/img22/9290/dasdasdgg.jpg

Nie przejmuj się, news został zapisany w twoich "Niezatwierdzonych wpisach". Przed zapisaniem/dodaniem radzę skopiować całego newsa. Klikasz w górnym lewym rogu edytora "Źródło dokumentu" i kopiujesz to wszystko. Jakby news się nie zapisał, to możesz po prostu wkleić cały ten kod.
Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

No... teraz jest dobrze. @severn gdzieniegdzie zmniejszyła się czcionka i w "Zestawienie GPU" główne menu nie jest już podkreślone :)

 

EDIT: zakładka użytkownicy jest teraz tylko gdy jesteśmy na forum (wcześniej chyba była "wszędzie"), w której jest błąd bo pisze: Uťytkownicy.

Link to post
Share on other sites

Wiesz obchodzi mnie to mało, najważniejsze że da się spokojnie przeglądać strony i fora. Co do Benchmarka, to na Chromie i nowej Operze tragedia z wyświetlaniem jest. Chodź gdzieś czytałem o silnikach przeglądarek i trzeba dla każdej tworzyć osobny css, jak się dogłębnie przyjrzę to może pomogę redakcji :].

Link to post
Share on other sites

Ja siedzę na FF 3.5.9 i nie mam zamiaru przejść na 3.6, poczekam na 4.0 :)

 

Chodź gdzieś czytałem o silnikach przeglądarek i trzeba dla każdej tworzyć osobny css

Tutaj głównie chodzi o elementy CSS 3.0, np. border-radius.

 

Mozilla ma -moz-border-radius:, Chrome i inne mają -webkit-border-radius:, a Opera obsługuje standardowy border-radius: :]

Link to post
Share on other sites

Coś się skopało z wypunktowaniem w newsach. Można je dodać, w panelu są widoczne, natomiast w żadnym newsie nie. :] Zgłaszam, tak na wszelki wypadek, jak by ktoś o tym zapomniał :)

 

Druga sprawa to nie polecam pisać newsy pod przeglądarką Chrome 6 Dev. W sumie na niej newsy wyglądają ok, ale spoglądając na napisany przez nią news z innej przeglądarki, wygląda po prostu okropnie. Oczywiście pomijam już fakt, błędnego wyświetlania serwisu, w tej przeglądarce, czy też w Operze w wersji 10.60 czy nawet 10.70 snapshot. Póki co do pisania newsów polecam FF, mam nadzieję, że to niedługo zostanie naprawione. :tajniak:

Link to post
Share on other sites

Chodzi Ci o to, że czcionka czy coś jest dziwaczna? Miałem podobny problem na Joomli i TinyMCE 3, a przeglądarkach Opera i FF, a rozwiązałem go pisząc newsy w edytorze tekstu, a później go wrzucam do notatnika, gdzie jest czyszczony ze zbędnych znaczków i taki czysty wrzucam do edytora na stronie przez opcję, która ma podobno czyścić zbędne znaki edytorów tekstu. Jest trochę takich sztuczek do idealnego pisania newsów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...