Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Jak przeglądam strony niekórych userów, to na pierwszym miejscu w zestawie komputerowym zamiast procesora jest dysk twardy, nawet jak oglądam swój profil (nie moją stronę tylko to co wszyscy widzą).. spotkalem to kilkanaście razy.. :rotfl:

ja tak mam, nawet jak wejdę w "moją stronę"

Link to post
Share on other sites

eeew wlasnie, obejzalem swoja i tez tak mam. od kiedy najwazniejszym w kompie jest hdd?

 

 

a wlasnie, naszedl mnie pomysl. Moze zaaplikowac na forum skorki? Teraz jest biala, ale by byla do wyboru np. czarna i inne. Co na taki pomysl?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Opera ma duzo problemow z benchmarkiem. Nie dosc ze gubi mi haslo czesto (wchodze na benchmark.pl - nie jestem zalogowany, wchodze na forum - jestem, chodze na podforum/Moja Strona - znów wylogowany; pisze newsa i nagle bląd - wylogowany i od nowa trzeba) to jeszcze czesto podczas przegladania 'Moja Strona" wywala błąd Error 500 costam costam, to samo jak pisze newsy czasem. Dlatego przestalem uzywac opery do benchmarka :) mam FF do benchmark.pl i Opere do reszty :co:

Link to post
Share on other sites

gubi mi haslo czesto (wchodze na benchmark.pl - nie jestem zalogowany, wchodze na forum - jestem, chodze na podforum/Moja Strona - znów wylogowany; pisze newsa i nagle bląd - wylogowany i od nowa trzeba) to jeszcze czesto podczas przegladania 'Moja Strona" wywala błąd Error 500 costam costam

Dokładnie mam to samo :co: Chyba zainstaluję sobie Chrome do siedzenia na benchmarku :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Wiem, że już zwracano na to uwagę, ale ile można czekać? Dlaczego wciąż po najechaniu kursorem na newsa w dymku pojawia się urwany opis, tak samo jak na głównej stronie? Redakcja zapewniała, że zmieni się to wraz z nowym layoutem strony, jednak nic z tego. Zwiększenie ilości znaków w dymku to widocznie robota na dłużej, niż kilka miesięcy...

 

Druga sprawa - dlaczego zrezygnowano z genialnego pomysłu umieszczenia miniaturki aktualnego głównego artykułu? Jest wczorajszy, przedwczorajszy itd, ale najechanie na aktualny jest chyba niemożliwe.

 

No i trzecia - czym różni się efekt wduszenia "Zobacz Nowe Posty" od "Zobacz Aktywne Tematy"?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...