Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

Zauważyłem, że na stronie głównej w miejscu nowych postów na forum ukazują się stare posty, ze starego forum.

Tekst 'najnowsze' się ucina.

http://img689.imageshack.us/img689/2538/przechwytywanieny.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Takkk.... po pierwsze: po zalogowaniu wywala mnie na główną - bezsens. Sytuacja przeglądam jakiś temat i chce dodać odpowiedź. Jestem nie zalogowany więc muszę się zalogować i bach - szukać tematu w którym chciałem się wypowiedzieć - BEZSENS ! Dwa: włączenie obserwacji tematu: tak jak było wcześniej, było dobrze ! Po H! to zmienialiście. Ja chcę od razu pod szybką odpowiedzią mieć opcję powiadomień a nie kuźwa muszę specjalnie jechać na samą górę i coś tam klikać jeszcze !!! I dajcie na domyślne NATYCHMIASTOWE POWIADOMIENIA a nie opóźnione.

 

W ogóle to forum działało lepiej/sprawniej przed tymi wszystkimi zmianami. A teraz, nie dość że mięsiąc było nieczynne, to lipa z tego wyszła i tak.

Edytowane przez effendi360
Link to post
Share on other sites

u mnie nie ma opcji edytowania wyglądu profilu :P na głównej w prawym roku co pisze forum i pojawiają sie najnowsze odpowiedzi nic nie zmienia sie wszystko jest jeszcze ze starego forum

Link to post
Share on other sites

nie chciałbym zapeszać, ale ostatnio pojawiło mi się kilka 503 i to nie tyle przy forum, co stroną benchmark

 

EDIT:

dodam jeszcze

The service is not available. Please try again later.

przy próbie wejścia na stronę główną

Edytowane przez drachenfeles
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

kolejny błąd podczas próby oznaczenia forum jako przeczytane

 

ERROR
The requested URL could not be retrieved

The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://forum.benchmark.pl/index.php?

Socket Failure

System zwrócił wartość: (98) Address already in use

Squid nie jest w stanie otworzyć gniazdka TCP (TCP socket), prawdopodobnie z powodu przeciążenia systemu. Proszę ponowić żądanie.

Your cache administrator is aw@ktr.pl.


Utworzono Wed, 15 Jun 2011 21:42:04 GMT przez rev-squid.kt (squid/3.1.12)

kolejny błąd podczas próby oznaczenia forum jako przeczytane

 

ERROR
The requested URL could not be retrieved

The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://forum.benchmark.pl/index.php?

Socket Failure

System zwrócił wartość: (98) Address already in use

Squid nie jest w stanie otworzyć gniazdka TCP (TCP socket), prawdopodobnie z powodu przeciążenia systemu. Proszę ponowić żądanie.

Your cache administrator is aw@ktr.pl.


Utworzono Wed, 15 Jun 2011 21:42:04 GMT przez rev-squid.kt (squid/3.1.12)

to znowu ja i przypominam, że powyższy błąd nadal mnie nęka ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Po kliknięciu na "Moja zawartość" i z rozwijanej listy wybraniu "Wyświetl wszystkie posty napisane przez <użytkownik>" a następnie przycisku "Aktualizuj" połowa okna przeglądarki staje się czarna.

 

Wygląda to tak:

http://img8.imageshack.us/img8/9076/blacklh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Powyższy błąd występuje na Operze 11.50, FF 5.0, IE 7.0.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy było to już zgłaszane, ale przynajmniej w moim przypadku są straszne problemy z pisaniem postów. Przeniesienie się do nowej linii poprzez 'Enter' powoduje przesunięcie o 1,5 linii. Edytor zdaje się nie pamiętać tych odstępów i przy podglądzie i potem publikacji wyskakują mi mocno rozrzucone posty z nieregularnymi odstępami między liniami. Edycja już napisanego posta też nie jest możliwa bo wszystko zlewa się w jeden blok tekstu.

 

Problem występuje w przypadku Opery 11.50 (Build 1074). Innej przeglądarki nie sprawdzałem

 

 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...