Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

Gość darkatraz

1. Wejdź w profil

2. Kliknij "Edytuj profil"

3. Kliknij w zakładkę "Ignorowani użytkownicy"

 

Brawo teraz możesz odblokować daną sygnaturkę, posty użytkownika czy wszystko na raz usuwając go z listy ignorowanych.

 

Mam nadzieję, że instrukcja obsługi Ci się spodobała kocur :menda: :menda:

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Kubuś masz kocimiętke :?: Czas zabawić się z tym zapchleńcem :menda:

 

EDIT: Funkcja "Automatycznie wykryj w mojej strefie czasowej, czas letni" nie działa. Chociaż, że jest teraz czas letni to BMK pokazuje czas zimowy.

 

Jedynie działa funkcja "W mojej strefie jest czas letni".

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość DANNY__79

1. No i starej skórki nie ma, a nowa wyświetla się tak w pewnych przeglądarkach:

 

http://www.conowego.pl/forum/uploads/DANNY/inne/tymczas/bmk1.jpg

 

2. Jak się loguję na forum, to po komunikacie, "proszę czekać itd" przerzuca mnie automatycznie na potral oczywiście jako niezalogowany. Dodatkowe wejścia - czy błąd ?

 

.

Link to post
Share on other sites

2. Jak się loguję na forum, to po komunikacie, "proszę czekać itd" przerzuca mnie automatycznie na potral oczywiście jako niezalogowany. Dodatkowe wejścia - czy błąd ?

Nie mogę tego odtworzyć, to na pewno nie działanie celowe.

 

1. No i starej skórki nie ma, a nowa wyświetla się tak w pewnych przeglądarkach:

Tak, stara została wyłączona, nie była rozwijana od ponad roku. A co do tego tła:

 

http://img109.imageshack.us/img109/8832/leftl.png

 

http://img221.imageshack.us/img221/5016/rightn.png

 

http://img844.imageshack.us/img844/3055/downz.png

 

http://img228.imageshack.us/img228/2015/editorz.png

 

Kolejno: pomiar koloru na oryginalnym, pobranym przez przeglądarkę obrazku tła przy lewej, prawej i dolnej krawędzi, a także screen z edytora skórek i głównego pliku css. Także problem na pewno nie leży po stronie forum. Ściągnij obrazek, zapisz na dysku, otwórz w jakimś edytorze i porównaj czy również jest taki ciemny, ewentualnie zrób pomiar koloru na jednej z krawędzi :->

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Problem już zażegnany - wszystko wyświetla się jak trzeba.

 

 

Dobra robota TS 8)

 

 

ad.2

To może być wywołane przez lokalny cache -- sprawdzę to na spokojnie.

 

 

E: 13.09

Niestety, bardzo często podczas logowania na forum zostaję najpierw przekierowany na stronę serwisu jako niezalogowany (kara jakaś dla mnie :wariat: ) -- próbowałem już chyba wszystkiego, co można po stronie user'a.

 

---------------------------------

 

Jest w "złote myśli", ale wkleję adminowi, niech się człowiek ucieszy :) bo pewnie nie widział %-)

 

DANNY__79 Dołączona grafika :

(13 wrzesień 2012 - 00:26) o szczegóły pytaj TS'a, ale trzeba przyznać -- nie jest źle. Forum, jak forum, ale pasek na górze bardzo fajnie zrobił :D

DANNY__79 Dołączona grafika :

(13 wrzesień 2012 - 00:26) no i całość wreszcie komponuje się z serwisem, a o to chyba chodziło

C r 0 w :

(13 wrzesień 2012 - 00:27) No ja tam nie wiem %-) może być, trochę niebiesko i idzie z bluescreenem pomylić, ale ogólnie git

 

%-)

Edytowane przez DANNY__79
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

nie przeczytałem, bo był zbyt długi i sądziłem że gada o du**e marynie

czasem i tak się zdarza :ups:

 

Akurat post Dana

Dobrze, że nie Dany (czyt. tej Dany :P ), bo musiałbym dla pewności sprawdzić, czy wszystko jeszcze mam na miejscu :wariat:

 

E: 22.09.2012

 

Problem w przekierowywaniu podczas logowania na forum dotyczy jednej strony wstecz przeglądano ostatnio. Przeglądamy stronę A następnie wpisujemy adres forum bmk, logujemy się i wracamy do strony A (tak zachowuje się u mnie przeglądarka FFx64 i IE)

 

Strona A musi się jednak zawierać w serwisie i forum bmk

Edytowane przez DANNY__79
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Coś się stało z portalem. Od dwóch, trzech dni źle wyświetlają mi się artykuły - szczególnie widać to na komentarzach. Na głównym banerze nie mam też nazwy benchmark (a sam link, który pod nią był) wyświetla się w górnym prawym rogu (poza szerokością strony).

Mam firefoxa 15.0.1 i wyłączony adblock. Podobnie mam na drugim komputerze (w pracy).

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...