Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

ERROR
The requested URL could not be retrieved
The following error was encountered while trying to retrieve the URL: %U
Gateway Proxy Failure
A non-recoverable internal failure or configuration problem prevents this request from being completed.
This may be due to limits established by the Internet Service Provider who operates this cache. Please contact them directly for more information.
Your cache administrator is %w.

Generated %T by %h (%s)
body :lang(fa) { direction: rtl; font-size: 100%; font-family: Tahoma, Roya, sans-serif; float: right; } :lang(he) { direction: rtl; float: right; } -->
ERROR
The requested URL could not be retrieved
The following error was encountered while trying to retrieve the URL: http://forum.benchmark.pl/forum/4-benchmark-i-forum/
Socket Failure
System zwrócił wartość: (98) Address already in use
Squid nie jest w stanie otworzyć gniazdka TCP (TCP socket), prawdopodobnie z powodu przeciążenia systemu. Proszę ponowić żądanie.
Your cache administrator is [email protected].

Utworzono Fri, 09 Dec 2011 11:21:52 GMT przez rev-proxy-01.kt (squid)

i tak co chwilę

Link to post
Share on other sites

Na Operze 11.60 ciągle mam problemy z pisaniem postów. Napisany post się nie wysyła (czasem muszę kilkanaście razy odświeżyć stronę by zaskoczyło); cytowanie selektywne można powiedzieć, że nie działa; problemy z edytowaniem.

 

Może ktoś w końcu by ruszył d*** i to zrobił bo problemy występują od początku "nowego" forum.

Link to post
Share on other sites

Hmm... mam dosyć dziwny problem, bo od pewnego czasu (od jakiegoś tygodnia) zwróciłem uwagę na to, że gdy piszę posta nie zwiększa mi się licznik napisanych postów :D. Nie żeby był to dla mnie osobiście jakiś problem, ale to raczej błąd strony, który było by dobrze naprawić.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Błąd w kodzie CSS na stronie: http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html

 

Wszystkie linki na stronie dostają podkreślenie, gdzie na każdej innej podstronie portalu tego nie ma.

(nawet w menu każdy odnośnik jest podkreslony)

 

Do poprawy nastepujące pliki CSS:

- css/gph/gph.css (line 107)

- css/gph/benchmark3d.css (line 48)

 

Pzdr,

Adrian

Edytowane przez maxadrian
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Tekst w stopce na tej podstronie był od ... a od kiedy pamiętam (zapytajcie redaktorów oni pewnie są tego bliżej) właśnie taki. Stąd postawione przeze mnie pytanie i zgodzenie się z Twoją sugestią w poprzedzającym poście.

 

Twój tekst jest skierowany do mnie tylko i wyłącznie celem umniejszenia mojej osobie i ma wyraz negatywny w moim kierunku.

Użyte tu słowo "entuzjasto" normalnie rozumiane w pozytywnym znaczeniu, nabiera złowrogich wartości w powyższej wypowiedzi.

Zwykła drwina.

A to już nic innego, jak brak kultury wobec innych na forum?

 

"Entuzjasto" - jeśli twóra uzna, że nieład i syf jest lepszy niż spójny wygląd portalu, to zignoruje mojego posta.

Edytowane przez DANNY__79
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...