Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

Nie mogę od jakiegoś czasu się zalogować na stronie( nie forum) ponadto wypełniając formularz rejestracji ( z takimi samymi danymi na które miałem założone pierwsze konto na które nie mogę się zalogować) wyskakuje info że wszystko ok(co jest dziwne,moje konto zostało usunięte?) i że wysłano link aktywacyjny.którego nie dostałem mimo iż kliknąłem aby wysłać go ponownie.

 

Dodatkowo jest chyba jakiś problem z konkursami.na każdym nawet tych teoretycznie najnowszych wyskakuje informacja już od tygodnia że trwa analizowanie odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Co do drugiego pytania, to wchodzisz w wątek i w prawym górnym rogu (mniej więcej) masz przycisk "Przestań obserwować ten temat". 

 

Co ślepemu po oczach... A ja się tyle naszukałem

 

A co z przekierowaniem na stronę główną serwisu po logowaniu do forum?

Link to post
Share on other sites

Ja mam 2 inne bledy, w serwisie zatrybi.pl (nowy poradnik).

 

1. Nieraz wejscie na strone glowna zatrybi.pl pokazuje liste tematow, ktora jest nieco inna od jakiejkolwiek wybranej przyciskiem (kazdym dostepnym, zaznacze - "Pytania", "najnowsze", "bez odpowiedzi" itd). W kodzie pewnie sposob sortowania domyslnie wybrany po wejsciu na strone "zatrybi.pl" jest jakis inny, niedostepny do rekonstrukcji potem, bo nie ma odpowiedniego przycisku :) Koderze, mam nadzieje, ze wiesz, o co mi chodzi.

Wejdz sobie do serwisu i zobacz, ze jest temat "OC na AsrockExtreme...." wyswietlany na 3 miejscu od gory, odpowiedz 19 godzin temu. Klikajac dowolny przycisk sortujacy tracimy ten watek z oczu i nie da sie go odnalezc zadnym przyciskiem, co najwyzej moge jeszcze raz wejsc "od nowa" do serwisu albo skasowac w polu adresy wszystkie slashe i zostawic goly adres i odswiezyc strone. Powinien byc moim zdaniem dodany nowy przycisk sortujacy "najnowsze odpowiedzi" albo cos w tym stylu.

 

2. Nieraz po odpowiedzi udzielonej w dowolnym watku ta odpowiedz jest umieszczana na samej gorze, a po odswiezeniu tematu jest na swoim miejscu, czyli w ktorejstam kolejnosci. Nie moze od razu byc umieszczana wlasciwie ?

 

Dzieki.

Edytowane przez jeomax.co.uk
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Kiedy w profilu na benchmark.pl pojawi się w końcu kategoria kart graficznych R (R9 270, 270x, 280, 290)?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Panowie adminowie, błagam, zróbcie coś z trollami w komentarzach w serwisie. To już ludzkie pojęcie przechodzi, że pod każdym nowym newsem jakiś idiota pisze kompletne bzdury i wszyscy się skupiają na walce z trollem. Zwykle można było pod newsem pogadać o danej nowince, a teraz komentarze nie służą niczemu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nie można zalogować na stronie głównej benchmark.pl

 

Ciągle wyskakuje,że Podano niepoprawne dane!

 

 2 razy zmieniłem z powodzeniem hasło,ale nie pomaga dalej wyskakuje błąd.

 

Mam ten sam problem. Po zresetowaniu hasła i próbie zalogowania się na stronie głównej benchmark.pl mam informację o niepoprawnych danych... na forum mogę za to bez problemu zalogować się używając ustawionego przez siebie wcześniej hasła.

 

 

Proszę sprawdźcie to i naprawcie, bo to jest bardzo irytujące.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Mam problem z komentowaniem newsów na stronie benchmark.pl
Gdy coś napiszę i wrzucę to po odświeżeniu stronki koment znika. Tak samo jak dodam plus/minus do czyjejś wypowiedzi to po odświeżeniu takowy się nie zachowuje. Raz dla testu wrzuciłem komentarz, który automatycznie powinien zebrać setki minusów (nie jestem z tego dumny ale chciałem się upewnić czy to jakiś błąd jest czy co) i nic. 0 minusów/plusów nic. Tak jakby użytkownicy w ogóle nie mogli widzieć tego komenta. Cóż to za błąd jezd? ;D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...