Skocz do zawartości

Błędy i problemy z Benchmark.pl


Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...

Ja dziś zauważyłam taki problem: przy próbie resetowania hasła [cóż, mam sklerozę i zapomniałam hasło, ale jak widać w końcu sobie przypomniałam] po wpisaniu adresu email i nazwy użytkownika i kliknięciu na przycisk Zresetuj hasło wywala błąd 500, że strona jest niedostępna. 

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Czy tak trudno zrozumieć co napisałem powyżej ?

Edytowałeś post, nie napisałes od razu.

 

A zatem. Od kiedy pisanie o kryzysie gospodarczym w Hiszpanii to polityka

Od kiedy pisanie o już dawno nieaktywnych urzędasach korzystających z służbowych mieszkań to polityka

 

No i dlaczego skoro jak twierdzisz, jest miejsce na polityke, to czemu strone wcześniej jest pół strony zasypane polityką bez reakcji? Na co ja sam zwróciłem uwagę. :)

 

Fajna taka logika, taka nie za logiczna.

Forum wymiera,  traktujcie tak dalej użytkowników.

Edytowane przez JoJoPieniaczopulos
Link to post
Share on other sites
Tak, jestem ich jedyną użytkowniczką.
Te reklamy bazują na tym jakie dane zgromadzi Google. O tym co się kupuje, czego się szuka, co się przegląda. Zapewne niekiedy pokazują się brednie, ale z doświadczenia nic nie powiem - od lat nie przeglądam internetu bez blokerów reklam.

 

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

W kompie mam uBlock Origin, na tel nie mam. Podejrzewam, że to faktycznie może to być efekt tego, że Google nie wie co lubię i podsyła mi cokolwiek.

Jeśli android to możesz sobie zainstalować Firefoxa i normalnie ublocka do niej. Albo jeszcze lepiej root + AdAway

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

@@qwerty, Były newsy na głównej stronie, tam masz wszystko opisane.  

 

https://www.benchmark.pl/aktualnosci/wlamanie-do-bazy-benchmark-pl-wyciekla-lista.html

 

no i same hasze haseł to nie dane osobowe... 

 

Ja maila z informacją o tym dostałem 29 sierpnia, choć dowiedziałem się dzień wcześniej z innego źródła. 

Link to post
Share on other sites

 

Na razie nigdzie nie natrafiliśmy na szerszy zbiór danych zawierający na przykład loginy czy adresy e-mail. Należy jednak przypuszczać, że taki zbiór znajduje się w rękach przestępców – mało kto kradnie same hasze haseł.

1. E-mail to dana osobowa.

2. Nie dostałem żadnego e-maila od benchmark (tak samo z tego beznadziejnego forum).

3. Nie czytam benchmark.pl

4. Hasła powinny być natychmiast wszystkim zresetowane, a nie admini siedzą i dłubią w nosie.

Edytowane przez qwerty
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...