Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Tak sobie czytam i ....

zastanawia mnie, dlaczego taka dziwna atmosfera jest na linii administracja =/= użytkownicy ?

 

Postawcie się w roli takiego moda, jak dochodzi do sytuacji, że trzeba zareagować i nie zawsze to pasuje innym, a jak niesłusznie to tym bardziej.

prowadzenie jednak regularnej jak widzę bitwy i nienawiści do administracji jest po prostu nie na miejscu.

 

To jest forum IT -- takich tematów w ogóle nie powinno tu być, powinniście się co najwyżej spierać o wyniki waszych maszyn w różnych benchmarkach.

 

<pozdro :)>

Czesio, zauważyłeś że on jest sam przeciwko całej społeczności ? Nawet wśród moderacjo go nie lubią.

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer
Tak sobie czytam i ....

zastanawia mnie, dlaczego taka dziwna atmosfera jest na linii administracja =/= użytkownicy ?

 

Postawcie się w roli takiego moda, jak dochodzi do sytuacji, że trzeba zareagować i nie zawsze to pasuje innym, a jak niesłusznie to tym bardziej.

prowadzenie jednak regularnej jak widzę bitwy i nienawiści do administracji jest po prostu nie na miejscu.

 

To jest forum IT -- takich tematów w ogóle nie powinno tu być, powinniście się co najwyżej spierać o wyniki waszych maszyn w różnych benchmarkach.

 

<pozdro :)>

Kiedyś był taki mod który był super na linii userzy - moderacja i nim był D.A.K. (aka wiadomo kto).

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Skończcie szukać w każdym Czesia.

 

Wiadomo jaki był ale nie ma go na chwilę obecną (mam taką nadzieję). Więc zapomnijcie o nim na chwile obecną i pomóżcie z poprawą klimatów tutaj.

 

 

@up Masz na myśli Dannego ;) Ja osobiście go jako moda nie poznałem chociaż z wielką chęcią chciałbym go poznać.

Po zostaje mi jedynie ufać w opowieści o nim od Was.

 

 

 

EDIT: Dzięki JH za wytknięcie mi błędu. Już poprawiłem.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Skończcie szukać w każdym Czesia.

 

Wiadomo jaki był ale nie ma go na chwilę obecną (mam taką nadzieję). Więc zapomnijcie o nim na chwile obecną i pomórzcie z poprawą klimatów tutaj.

E ? :D Nie chciał zrobić zdjęcia i do dnia dzisiejszego nie zrobił zdjęcia swojego PC z nickiem :) Dziś okazało się, że ma 7950 w "drugim komputerze", którego chce odblokować do 7970 :) Za chwile okaże się, że odblokował i ma FX'a :)

Link to post
Share on other sites
Nie dość, że wszystko pozamykane, to jeszcze dochodzi do tego cenzura :/

jak się nie podoba cenzura, usuwanie, walcie bezpośrednio do redakcji, przy odpowiednich argumentach może wysłuchają użytkowników. Na pewno nie jest tak, że mają całkowicie gdzieś forum.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

hahahah :rotfl:  mocne , "zasejwowałem" sobie :D

dałbym pkt rep ale wyczerpałem limit :(

Proponuję wprowadzić nocną nielimitowaną możliwość przyznawania pkt rep :D

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Ehh.

 

Szkoda, że go wybrali na mod'a. Jednak ja nie będę nikogo obrażać lub mu ubliżać. Nie mam zamiaru zniżać się do poziomu gimnazjum.

 

Zresztą on lubi rozdawać permy. Ja nie mam zmiennego IP, a wiem, że nikt z Was się nie wstawi. Dlatego właśnie obrazę jego poziostawiam samemu sobie i się z tym nie afiszuję publicznie.

Link to post
Share on other sites

Do modów: Wykasowanie tego posta i ewentualne "ukaranie" mnie będzie równe czyjejś bezsilności

 

A teraz prosto z mostu, to co ten "zielony" wyprawia woła o pomstę do nieba. Jeden temat w tym dziale zamknął tylko dlatego że mówiono tam głównie o jego wybrykach. Oczywiście sprytnie obrócił kota ogonem i zwietrzył flame-war, którego tam zupełnie nie było. Z całym szacunkiem proponuję stosowne pismo do kogoś przy władzy (TS) żeby akurat z tym panem zrobić porządek. Bo chyba funkcja którą pełni delikatnie go przerasta.

 

Wiedza branżowa ŻADNA, umiejętność tworzenia społeczności ŻADNA... zaangażowanie w życie forum ŻADNE... Po prostu wpada raz dziennie na 10-15 minut by pozamykać tematy, wlepić parę warnów / banów i spada... I to jest niby moderator tak? 

 

ŻENADA KOLEGO "ZIELONY" ŻENADA

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...