Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

2 godziny temu, Gryphus napisał:

Kierowca, który ma dłuższą trasęi dla uspokojenia, próbuje w czasiejazdy posłuchać sobie radia... – A tam w kółko to samo:- grzybice pochwy i niewłaściwe PH- kolejny black friday, sra*dej, week, cyber monday...- upławy...- przedłużamy cyber monday, week, friday...- Barbara co mogę zrobić, aby kupić taniej..- trzeci produkt za złotówkę!Ile razy u was poleciało "mięsko"w czasie tak spokojnej podróży?

 

 

Nie wiem jak w dzisiejszych czasach można słuchać radia. Rozumiem jak chcę gdzieś podjechać kawałek, wtedy może sobie lecieć byle co, bo i tak za chwilę wysiadam, ale słuchać radia dzień w dzień przez cały dzień? Nie dałbym rady i współczuję ludziom, którzy są "katowani" przez cały dzień reklamami i w kółko tą samą muzyką.

Przecież każdy ma teraz telefon, w którym jest praktycznie wszystko, co tylko sobie wymyślisz. Wystarczy założyć słuchawki, albo podłączyć się telefonem pod jakieś zewnętrzne audio i możemy sobie słuchać czego dusza zapragnie, ale nieee, lepiej nacisnąć przycisk, gdzie od razu włączy się RMF FM albo inna ESKA i niech sobie lecą reklamy co 5 minut. MASAKRA!

 

  • Lubię to 3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

W maju padło mi CD w aucie, myślałem, że dam radę na samym radiu, ale jednak się przeliczyłem. Tego po prostu nie da się słuchać już wolałem jazdę w ciszy.
Jako że nie mogłem ot tak zmienić sobie radia to musiałem kombinować. Jak byłem zdesperowany, niech świadczy przeróbka panelu z takiego ab43f0d2111ff226f9c4efbb01eee633.jpg
Na taki

0bfa3461697440d52e5f4b5eb7a4fc23.jpg

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, soda napisał:

 

 

Nie wiem jak w dzisiejszych czasach można słuchać radia. Rozumiem jak chcę gdzieś podjechać kawałek, wtedy może sobie lecieć byle co, bo i tak za chwilę wysiadam, ale słuchać radia dzień w dzień przez cały dzień? Nie dałbym rady i współczuję ludziom, którzy są "katowani" przez cały dzień reklamami i w kółko tą samą muzyką.

 

 

Dlatego ja przerzuciłem się na Tok FM

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnie, będzie narzekać na nastolatków.

 

Ostatnio do Lidla poszedłem w kasku i kominiarce, kasierka młodziutka siedzi ale myślę nie widać mnie, przygotuję Mobywatel stojąc w kolejce.

Nie myliłem się, poprosiła o dowód, przeczytała 1987.... zobaczyłem na jej twarzy coś takiego...

 

confused-math.gif

 

To żeby jej pomóc w tych obliczeniach odkryłem wąs.... i nastąpiła zmiana na jej buzi na coś takiego:

 

jwpznVH.png

 

Podziękowałem grzecznie za komplement i odszedłem, ale widziałem przez fasadę, że banana miała jeszcze długo :)

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...