Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

2 minuty temu, pendzel_3 napisał:

załóż kominiarkę to będą prosić Cię dalej...

Dobry pomysł :rotfl:

 

Teraz, MiK napisał:

Ja obstawiam że jest podobna do przestępcy i chcieli dane potwierdzić. 

Zamordowałam takiego jednego Sławka :P 

Link to post
Share on other sites




dxwieku 5.1, w domowych warunkach nigdy nie zastąpi tego co w kinie

No niestety nie mogę się zgodzić. Byłem ostatnio w kinie na TopGun Maverick, to gdzieś w maju było, i dźwięk był tragiczny, tak jakby tylko głośniki za ekranem były, żadnej przestrzeni.
W domu mam pełnego atmosa i nawet żona była rozczarowana kinem, stwierdziła, że w domu mamy lepszy dźwięk.
Czekam teraz aż cena blu-ray troszkę spadnie i wtedy porównam.

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak 30 minut reklam o tamponach, podpaskach, typie z żabki czy innym g*wnie...z miejsca człowiek tryska dobrym humorem i podziwia piękno i klimat multipleksów kinowych... a i jeszcze oliwy dolewają głąby spóźnialskie co świecą latarką w tele jak na sali oświetlenie zgaszone i szukają miejsca. Czasem człowiek tęskni za pierdylionem zapowiedzi filmowych i klimatem kin lat 90 a nie tym całym syfem co dziś i zachowaniem ludzi. Ech!

  • Lubię to 1
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

100% racji!
Pamiętam jak kiedyś kumpel opowiadał jak z żoną poszli na Hobbita. Film na 21. Siedzą w kinie i oglądają te reklamy, mija 10, 20, 30 minut, wkur, znaczy wkurzył się i poszli do kasy o zwrot pieniędzy, bo jest 21:30 a filmu dalej nie ma. Mówi dziewczynie w kasie, że film miał być na 21, taka godzina jest na bilecie, a skoro go nie ma, to chce zwrot pieniędzy za bilety. Pani z uśmiechem na ustach pokazała mu regulamin, który zaakceptował, kupując bilety, że godzina na bilecie nie jest godziną wyświetlania filmu a godziną wyświetlania bloku reklamowego przed filmem.
Wrócił na salę a tam... nadal reklamy. 45minut reklam było przed filmem!
Można powiedzieć, że troszkę podkoloryzował jeśli chodzi o czas reklam, ale sam kiedyś byłem na filmie gdzie było 37 minut reklam.
Przyszedłem specjalnie 2o minut później a i tak jeszcze oglądałem reklamy prawie 20 minut.

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...