Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

16 minut temu, BlackCoffe napisał:

Mogę spojrzeć przychylniej jeżeli je mięso. 

 

13 minut temu, BlackCoffe napisał:

Jeżeli mi będzie robił wyrzuty i awantury, że jem mięso mimo, że on nie to jest to problem.

 

25 minut temu, BlackCoffe napisał:

Jeżeli mam wybierać to wolę mięsożernego faceta niż pi***ę w rurkach jedzącą korzonki i warzywka.

 

Z tego co widzę, to awantury byłyby z drugiej strony... że nie je mięsa. To co piszesz, to jakieś himalaje absurdu. Serio, przemyśl to. Już nie wspomnę o takim prostym fakcie, że wielu ludzi odchodzi od mięsa, bo zwyczajnie ich bebechy nie trawią go już tak dobrze jak wtedy, kiedy mieli po 20lat.

Link to post
Share on other sites



 
Z tego co widzę, to awantury byłyby z drugiej strony... że nie je mięsa. To co piszesz, to jakieś himalaje absurdu.

Serio nigdy nie zwiazałbym się z wegetarianką bądź inna miłośniczką trawy.
Co to znaczy na "super osobę"? Super, bo ma fajny wygląd czy co?
Na dłuższą metę to nie przejdzie.
A jak już piszesz o odejściu od mięsa, to dlaczego te wszystkie "roślinne specjały" mają mięsne nazwy?
Kotleciki sojowe, kiełbaski sojowe, burgery sojowe, smalczyk roślinny i wiele innych. Po co to? Czy to nie jest tak, że jednak podświadomie ciągnie smakoszy tych rzeczy do mięska?
  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jeżeli mi nie będzie prawił żadnych wykładów o tym jakie to mięso jest złe to problemu nie ma. Ja mięso jem i lubię, dobrze je trawię, może pomaga mi w tym, że mam grupę krwi 0 czyli tą najbardziej "pierwotną" i jest udowodnione, że dla takich osób dieta bezmięsna wpływa niekorzystnie na zdrowie. Faceta nie szukam, wycofałam się z obiegu, więc tym bardziej nie widzę problemu w tym, że chce zostać przy mięsie.

11 minut temu, xbk123 napisał:

Już nie wspomnę o takim prostym fakcie, że wielu ludzi odchodzi od mięsa, bo zwyczajnie ich bebechy nie trawią go już tak dobrze jak wtedy, kiedy mieli po 20lat.

Jeśli już to dlatego, że dobre mięso robi się za drogie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
4 minuty temu, marik81 napisał:

jak już piszesz o odejściu od mięsa, to dlaczego te wszystkie "roślinne specjały" mają mięsne nazwy?

Pamiętam jaka się zrobiła gównoburza bo jeden z producentów wędlin nazwał swój produkt hummusem z indyka. 

********

Tak swoją drogą, większość wegańskich produktów oparta jest na soi. Pomijając fakt, że jest często modyfikowana genetycznie, zawiera roślinne odpowiedniki kobiecych hormonów płciowych, często używane w lekach mających pomóc lżej przejść menopauzę. No jakoś nie chce mi się wierzyć, że facetowi żywiącemu się głównie produktami sojowymi to w końcu nie zaszkodzi. 

  • Lubię to 2
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...