Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Każdy ma inny organizm i jeden będzie znosił brak mięsa w diecie zdecydowanie lepiej niż ktoś inny.

Ja jem mięso, choć zdecydowanie mniej jak kiedyś, ale jest to mój wybór i wolałbym żeby tak pozostało, fajnie jakby nikt sobie nie zaglądał do talerza a już na pewno nie ludzie którzy sami najbardziej przyczyniają się do zmian klimatycznych. (tak piję tutaj do Filipiaka).

 

A propo związków "żywieniowo-mieszanych".

Moja kobieta przez 8 lat nie jadła mięsa, ja jej wybór szanowałem choć nie miałem w pełni świadomości jakie może mieć to konsekwencje, wydawało Jej się, że to kontroluje bo urozmaica dietę i dożywia się zdrowo, ale w końcu skończyło się tym, że otarła się o anemię.

Ryby + drób musiały wrócić na Jej talerz, wieprzowiny czy wołowiny dalej nie ruszy no ale wyniki wyprostowała wiec niech je na co ma ochotę byleby to nie wpływało na jej zdrowie. Taki mamy deal. 

  • Lubię to 1
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pomijając już dobór w pary, jest duży problem z jedną osobą niejedzacą mięsa (lub na diecie).
Moja Córka nie przepada za mięsem (nie jest wege) i robiąc np. obiad, czasem trzeba zrobić dodatkową porcję.
Że nie wspomnę o cenach wege-żarcia.
Więc lepiej jak wszyscy w domu nie mają innych preferencji żywnościowych

  • Lubię to 1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
W dniu 5.09.2022 o 13:50, BlackCoffe napisał:

Organy, straszne były i te wszystkie wypisywanie stanów pośrednich przy reakcji, tak szczegółowo :rotfl:

W moim przypadku organa i fizyczna. Nie wiem co gorsze było, ale chyba to drugie. Może to głupie, ale ja np na chemii fizycznej miałam problem.... uwaga... z ułożeniem układu równań dla ciśnień :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...