Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Jebaki - takie stwory dla których zabrakło miejsca w szpitalu psychiatrycznym, lub zostali z niego wydaleni jako przypadki nieuleczalne, więc łażą wieczorami i drą pysk pod oknami a ja muszę dziecku tłumaczyć że są chorzy nieuleczalnie więc mają prawo tak brzydko mówić.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czyli banda, która idzie ulicą i drze się "Śmierć wrogom ojczyzny" i "Jeb*ć wrogów ojczyzny" i powoduje, że ja będąc na spacerze z psem zastanawiam się czy zaraz do mnie nie podlecą by mi spuścić łomot bo mój pies ma smycz w czarno-czerwone paski a ja ciemnoróżową bandankę mieści się w twojej definicji?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No taki gieroj w pierwszym poście a teraz boczkiem, boczkiem ale nadal imitując posiadanie cohones.

 

Wyniosłeś jakieś książki z empiku, podpaliłeś czyjeś mieszkanie (bo dwa piętra wyżej nie dorzuciłeś), piszczałeś jak dziewczynka jak dostałeś gumową kulką z pompki w łydkę?

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ci trzy dni temu też?Sam mam takie poglądy tylko minus kler. I UJ komu do tego jakie mam poglądy. Nie drę wam ryja pod oknem.

He he. Da się być za PiSem ale przeciw czarnym...? Chyba jestem jedynym dziwolągiem. Muszę założyć jakiś nowy ruch społeczny.

Siedzę właśnie ze znajomymi i wyszło że na xx par wszystkie są przeciw czarnym i za PiS.Kurcze wygląda na to że 50% wyborców PiSu jest przeciw czarnym i PO.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Siedzę właśnie ze znajomymi i wyszło że na xx par wszystkie są przeciw czarnym i za PiS.
 

 

To wy robicie im te 40% poparcia? Bo gdzie się nie obejrzę, to wszyscy przeciw PIS, a jakoś w sondażach się trzymają.  

BTW jak to jest siedzieć sobie ze znajomymi i popierać partię która zrobiła z was kryminalistów, tylko dlatego, ze się spotkaliście? 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ci trzy dni temu też? Sam mam takie poglądy tylko minus kler. I UJ komu do tego jakie mam poglądy. Nie drę wam ryja pod oknem.

He he. Da się być za PiSem ale przeciw czarnym...? Chyba jestem jedynym dziwolągiem. Muszę założyć jakiś nowy ruch społeczny.

Siedzę właśnie ze znajomymi i wyszło że na xx par wszystkie są przeciw czarnym i za PiS. Kurcze wygląda na to że 50% wyborców PiSu jest przeciw czarnym i PO.

Tego na trzeźwo się nie ogarnie. "Mam swoje poglądy, właśnie wam je wykładam, ale uj wam do tego".

Link to post
Share on other sites

Jeśli PiS jest za klerem i z klerem to jak dla mnie to ciężko być za PiS i przeciw klerowi, logiki w tym nie widzę żadnej. Chyba że to takie wybieranie mniejszego zła, bo w Polskiej polityce to mi ciężko być za kimkolwiek.

Edytowane przez wrobel_krk
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Chyba że to takie wybieranie mniejszego zła, bo w Polskiej polityce to mi ciężko być za kimkolwiek.

 

 

O ile mogę się wypowiadać za kolegę Audi, to z tego co zdążyłem zauważyć jego jedyną dewizą jest "byle nie PO, więc co by nie było głosuję na PIS, bo jeszcze nie daj Boże PO będzie miało większość". 

 

No i przez takich później mamy jak mamy. I nie chodzi mi tu bynajmniej o popieranie PO, bo na nich bym w też z czystym sumieniem nie zagłosował. 

Edytowane przez wojciechu15
Link to post
Share on other sites

To już zostawmy każdemu z osobna do rozważenia. Ja już bym wolał oddać głos na kogoś nowego choćby i miał nie zrobić progu, bo tłumaczenie, że trzeba głosować na kiłę lub rzeżączkę bo inaczej głos zmarnowany doprowadza właśnie do sytuacji kiedy w polityce mamy koktajl choròb ktòry trudno byłoby w najgorszym burdelu znaleźć. No ale takie rozważania to raczej w temacie o polityce więc kończę tutaj zanim znowu jakiś esej napiszę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzielni chłopcy kaczyńskiego dali wczoraj radę nie maco .... jakoś nie jestem zaskoczony wczorajszą  sytuacją .

 

Od  czasu jak PIS jest u koryta ci "bohaterowie" są silnie chronieni przez PiS o czym już  pisałem przy okazji strajku kobiet ,jak jarek pozwolił  (wezwał) do działania to stawili się wszyscy  najpierw dzielnie bronili kościołów ale w końcu trzeba było rozładować napięcie  ,a gdzie tgo zrobić jak nie  marszu  imprezie organizowanej przez nazistowskie ONR  .

 

Gdyby  nie interwencja policji  w   miejscach to  było by dużo gorzej ..ale  co gorsza   są już glosy ze kaczyński jest oburzony zachowaniem policji  i chce wyciągać konsekwencje z działań  ,czemu policja użyła siły !!!!

 

Siłą to policja miała rozganiać strajk kobiet .

 

Jeśli faktycznie dojdzie to jakiś  wyciągania politycznych konsekwencji i dymisji w policji z tego powodu to  jesteśmy o krok od puntu  mundurowych wobec rządu .

Link to post
Share on other sites

125206961-1794278034073195-8066010972127

 

Ten tekst Tuwima polecam szczególnie narodowcom, pis i prezydentowi.

 

 

 

 

„Jestem Polakiem, bo mi się tak podoba. To moja ściśle prywatna sprawa, z której nikomu nie mam zamiaru zdawać relacji, ani wyjaśniać jej, tłumaczyć, uzasadniać. (...)
Gdyby jednak przyszło do uzasadnienia swej narodowości, a raczej narodowego poczucia, to jestem Polakiem dla najprostszych, niemal prymitywnych powodów przeważnie racjonalnych, częściowo irracjonalnych, ale bez »mistycznej« przyprawy. Być Polakiem – to ani zaszczyt, ani chluba, ani przywilej. To samo jest z oddychaniem. Nie spotkałem jeszcze człowieka, który jest dumny z tego, że oddycha.

Polak – bo się w Polsce urodziłem, wzrosłem, wychowałem, nauczyłem, bo w Polsce byłem szczęśliwy i nieszczęśliwy, bo z wygnania chcę koniecznie wrócić do Polski, choćby mi gdzie indziej rajskie rozkosze zapewniono. (...)

Polak – bo mi tak w domu rodzicielskim po polsku powiedziano. Bo mnie tam polską mową od niemowlęctwa karmiono; bo mnie matka nauczyła polskich wierszy i piosenek; bo gdy przyszedł pierwszy wstrząs poezji, to wyładował się polskimi słowami; bo to, co w życiu stało się
najważniejsze – twórczość poetycka – jest nie do pomyślenia w żadnym innym języku, choćbym nim jak najbieglej mówił.

Polak – bo po polsku spowiadałem się z niepokojów pierwszej miłości i po polsku bełkotałem o Jej szczęściu i burzach.

Polak dlatego także, że brzoza i wierzba są mi bliższe niż palma i cyprus, a Mickiewicz i Chopin drożsi, niż Szekspir i Beethoven. Drożsi dla powodów, których znowu żadną racją nie potrafię uzasadnić.

Polak – bo przejąłem od Polaków pewną ilość ich wad narodowych.

Polak – bo moja nienawiść dla faszystów polskich jest większa, niż faszystów innych narodowości. I uważam to za bardzo poważną cechę mojej polskości.

Ale przede wszystkim – Polak dlatego, że mi się tak podoba.”

 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...