Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

http://www.independent.co.uk/news/science/aliens-proof-evidence-facts-stars-scientists-extraterrestrial-life-et-intelligence-a7377716.html

 

Informacja powtarzana przez pierwszoligowe serwisy na całym świecie, określona kilka razy jako największe odkrycie od uruchomienia programu SETI.


14573044_1513237062026088_73725841487594

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczerze nie wiem jak to skomentować.

Wulg,

 

 

 

 

Kolo na fejsa wrzucił:Spotter:

Dzisiaj moja dziewczyna udowodnił, że żadne ku*wa, nawet najbardziej absurdalne historie na temat logiki kobiet nie biorą się znikąd.

Zadzwoniła do mnie, że auto jej przerywa w drodze z pracy.

Powiedziałem, żeby stanęła na stacji i że podjadę w ciagu godziny i sprawdzę i jak będzie trzeba to ją zaholuję do mechanika.

Zadzwoniła po 15 minutach, że godzina to za dlugo i że zaholuje ją jej psiapsiółka Ala, bo będzie akurat tamtędy jechać.

Myślę- spoko, usamodzielnia się. I teraz uwaga... Serio ku**a- UWAGA. Dzwoni z płaczem zebym jednak przyjechał bo za******y w jakieś barierki. No więc zbieram się i jadę.

No i faktycznie- auto mojej na lince za autem Uli wjebane w barierki na wyjeździe ze stacji.

Spytacie jak? A no ku**a tak ! Obie usiadły w aucie holującym, a holowane postanowiły pociągnąć z tyłu jak ku**a jakieś sanki na kuligu!

 

 

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Aż się miło na sercu robi jak się widzi takie transfery ^^ Przed reinstalem systemu Origin pobierał max 2 MB/s, na czystym dysku chwilę też tak było aż nagle podbiło do 13 MB/s+, a teraz poniżej 24 MB/s nie schodzi.

Fifa 17 w 20 min na dysku, czyli zdecydowanie szybciej niż wyciągnięcie płyt z pudełka i instalacja każdej po kolei :D

 

czuje_dobrze_cz_owiek.jpg

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...