Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gość DANNY__79

Tak, YT potrafi czasem fajnie zaskoczyć. Co ciekawe, takie rzeczy zwykle znajduje zupełnym przypadkiem, szukając totalnie innych zasobów w sieci :)

 

e:

Właściwie spoiler i 18+ jest zbędne == przecież sama prawda.

Link to post
Share on other sites

Hah, walker-stalker patrz co znalazłem.

"Czemuż sida nie ścirpie.


Rozdział pierwszy.

Pewnego poranka, nim jeszcze kur zapiał, przybył do chatki posłaniec. Sowicie nagrodzon, w drogę powrotną wyprawion, rzewnie podśpiewywał pod nosem znaną wszystkim dzieciom intelowską nutkę. Niebieskie bluźnierstwa nie oburzały Sida aż do tego stopnia, aby dudnić metalowym pudełkiem po ośmiordzeniowej Wiszerze. W ciszy więc wypuścił ośmiornicę do czerwonego akwarium, gdzie natychmiast zaprzyjaźniła się ze skrzeczącą integrą. Dźwięki plugawe niosły się z Sidowskiej chatki na całe podwórze, toteż skrzaty polne wraz z innymi stworami, nie mogąc znieść okropieństw kolejnej premiery, jęły walić garczkami po hebanowej ławie, stojącej nieopodal domostwa. 

Rozdział Drugi.

Nie pozostawał im dłużnym, nasz wielmożny Sid. Czerwona kapela to wyła, to cichła, niczym tknięciem moderatorskiej różdżki. A przyznać trzeba, iż Sid mężny, w bojach twardy, nie odpuszczał decybeli. O dziwach jakie działy się w wiosce, będzie się gadać wiele wśród wieśniaków. Mówią pono, że z złości car uwięzić kazał Sida w loszku. Orszak skrzatów dawał się jednak we znaki mieszkańcom, więc postanowiono wyswobodzić bohatera z niedoli, aby najsamprzód ubił wszelką hołotę, a dopiero do chaty wypuszczon był.

I ja tam byłem, wkurzałem, spamiłem, a com widział - przedstawiłem. Hej!"

Niech się szersza publika zaznajomi z tym dziełem :D

 

Link to post
Share on other sites

Jestem ciekaw efektu końcowego :D

http://sphotos-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/44338_476506479064104_1148222287_n.jpg

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/536883_476506499064102_1699707235_n.jpg

http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/600716_476506435730775_1253538760_n.jpg

Link to post
Share on other sites

Przyjdzie norweski blackmetalowiec i podpali... krzycząc "Where is your god now?!"

Albo któryś arab poczuje się urażony i wysadzi to w powietrze.

Lepiej w tą stronę... 

Gorzej jeśli ten kościółek stanie się obiektem fascynacji grupy moherów, która będzie go bronić nawet przed destrukcyjnym działaniem jakże bogańskich promieni słońca.

Link to post
Share on other sites

Całkiem fajnie, choć się spięliśmy, że będą się nauczyciele sapać o alko i tak jakoś niewiele mieliśmy w zapasie więc było na lekko-pół-trzeźwo :wariat:

 

Szału nie było, tragedii też nie, ogólnie in plus ;)

 

Co do Ikarusa - miało być z pompą %-) Czerwony dywan, race, itd. :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...