Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Prosiłem o usunięcie konta od moderatora, administratora po redakcję. Jak widać jest to problem nie do przejścia.

 Nie potrafię zrozumieć Twojego lamentu w tej sprawie. Nie podoba się - wypier***. Nikt tu cię na siłę nie trzyma, nikomu łaski nie robisz. My jako moderatorzy nic nie możemy zrobić, tylko redakcja może całkowicie usunąć profil. 

Po co tu w ogóle wchodzisz i się udzielasz skoro mówisz że ci wszystko jedno?

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

@up

 

Nigdy nie spodziewałem się tak niskiego poziomu wypowiedzi ze strony któregokolwiek "zielonego". Szczególnie Ciebie. Argumentacje i dalsze uwagi zachowam jednak dla siebie, ale prawdę mówiąc przykro się robi patrząc na post takiego pokroju, na dodatek spod ręki moderatora. Jeżeli miałoby to komuś ulżyć w jakimś stopniu - proszę o bana. Dożywotnio.

Link to post
Share on other sites

Hold your horses, both of you.

Skoro ja nie mogę sobie urządzać afer i kłótni to wy też nie. 
(Albo otwórzcie z powrotem moje ulubione tematy: do rozwiązywania konfliktów, "o psach", "żeby nie zeszło na psy" i całą resztę bo nie mam gdzie na was narzekać!!)

Link to post
Share on other sites

Nie no, poważnie mówiąc to nie o to chodzi.
Fakt faktem, że z tym kasowaniem konta smęciłeś jak królewna jęczybuła, o czym z resztą rozmawialiśmy, ale tutaj sprawa została wyciągnięta ze względu na mulatora, a nie dotychczasowe widzi-mi-się, dlatego nie rozumiem po co tyle ofensywy w wypowiedzi Igorussa.
Z drugiej strony, moderator też człowiek, a w czasie sesji każdego studenta kurwica bierze.

Więc profilaktycznie, proponuję abyście oboje o sprawie zapomnieli, bo szkoda żeby dwójka kumatych userów na siebie (bądź jeden na drugiego) nastawała.

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Klepię, już któryś raz jakich arabów toleruję, a jakich nie. Jeżeli miałby normalne poglądy mogę nawet napić się z nim wódki :).

 

Sorry stary ale tak pieprzysz głupoty. Arabom, cyganom się nie ufa, a jak ty mówisz że wódkę byś z nimi walił to albo jesteś 13 latkiem, albo nie miałeś do czynienia z arabami. W anglii byłem w 2009 i 2012 więc mam porównanie jak ta "zaraza" się rozrasta. Twoje picie by się tak skończyło, że na końcu picia zapytałby się czy wierzysz w Islam czy inne gó**o tego typu, Ty byś odpowiedział że nie, to byś od niego maczetą dostał. EOFT

 

 

To już po wiedzy zdobytej w podstawówce każdy jest w stanie wywniowskować, że Hitler w ogóle nie powinien się narodzić. Na takiego to tylko nasłać turbana - niech zgwałci, zlinczuje i na końcu łeb upier.doli.

 

Że niby na mnie nasłać turbana? LOL teraz to pięknie strzeliłeś...A co do Hitlera chodziło o ciapaków i żydów nie o resztę ludzkości

 

BTW. mst masz jakiś problem do mnie? Bo ogólnie twoje pyskówki starałem się unikać, ale widzę że od dawna masz nie halo.

Edytowane przez JackHammer
Link to post
Share on other sites

dlatego nie rozumiem po co tyle ofensywy w wypowiedzi Igorussa.

 Fakt, trochę mnie poniosło, mam nieco gorszy dzień. Ale po prostu strasznie mnie zirytowała postawa nasciturus'a bo wg mnie zachowuje się jak dziecko z fochem. Nigdy nawet nie podał sensownego powodu usunięcia konta - bo tak. Myślę że chce zrobić  z siebie męczennika. W jakim celu? Nie mam pojęcia. 

Niech się w końcu zdecyduje czy chce przebywać i udzielać się na tym forum czy nie. Jego postawa jest nielogiczna i wieje hipokryzją - tu chyba każdy się zgodzi. Tak więc albo niech skończy lamencić i przejdzie z tym do porządku dziennego albo niech się wyloguje i nie zagląda tu. Ja już wspominałem że nikogo nie zamierzam banować od tak sobie. I broń Boże nie chcę tu wszczynać kolejnej wojenki - czas na męską decyzję a nie babskie fochy.

Osobiście nie chciałbym jego odejścia, zawsze to strata jednego aktywnego użytkownika forum. Może nie udziela się w tematach stricte komputerowych ale zawsze potrafi rozbawić człowieka w luźnych tematach.

Link to post
Share on other sites

Panowie, wybierajcie!

http://www.gazetakaszubska.pl/wp-content/uploads/2011/11/sopot.jpg

I załatwcie to raz a dobrze :)

 

 

swoją drogą wprowadziłbym na forum wypłacanie pieniędzy za pkt rep :D :D 1 pkt rep = 1 zł. Już to widzę, jak wszyscy mają po 1000pkt rep :D :D

Edytowane przez okar19
Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

 

Arabom, cyganom się nie ufa, a jak ty mówisz że wódkę byś z nimi walił to albo jesteś 13 latkiem, albo nie miałeś do czynienia z arabami.

 

12,5. Ja nie wrzucam wszystkich do jednego worka. Twojej opinii nie podzielam, ale szanuję. O Polakach też jest zdanie jako złodziejach i pijakach, stereotypy były i nadal są i się powielają. Szkoda, że nie mogłeś tego napisać w bardziej przystępny sposób.

 

============

 

 

Ale po prostu strasznie mnie zirytowała postawa nasciturus'a bo wg mnie zachowuje się jak dziecko z fochem.

Taa---->

 

Nie podoba się - wypier***. Nikt tu cię na siłę nie trzyma, nikomu łaski nie robisz.

 

 

 

Jego postawa jest nielogiczna i wieje hipokryzją - tu chyba każdy się zgodzi.

 

Nigdy nawet nie podał sensownego powodu usunięcia konta - bo tak. Myślę że chce zrobić z siebie męczennika. W jakim celu? Nie mam pojęcia.

 

Nie wiem po co dorabiać jakieś (dziwne?) ideologie. Chciałbym p o  p r o s t u pozbyć się konta. Nic wielkiego, w innych systemach zarządzania treścią to 5 kliknięć (w IPB jest to może 6 kliknięć, nie wiem). Generalnie odbywa się to za pomocą jednego PW bez patosu i podawania miliona powodów. Nie przelewam tutaj krwi o prawa kobiet i zwierząt, żaden ze mnie męczennik, lecz zwykły szary user. Zupełnie nie rozumiem tej irytacji i prowokacyjnych ataków słownych.

 

Sensowny powód? Bo tak!

Już teraz mimo wyłączenia subskrypcji przychodzą mi maile na skrzynkę z tego forum. Chciałbym mieć tam czysto. Poza tym pewnie kilka osób by się ucieszyło, że nie mam możliwości pisania czegokolwiek - a niech im ulży.

 

Zaspamiłem znowu skrzynkę redakcji z moją jakże irytującą prośbą. Jeżeli się nie uda to zastosuję się do tego:

 

niech się wyloguje i nie zagląda tu.

Ewentualnie tego:

 

Nie podoba się - wypier***. Nikt tu cię na siłę nie trzyma, nikomu łaski nie robisz.

 

Wybiorę jedno z zacytowanych wyżej rozwiązań i to zrobię. Jeszcze tylko kilka dni jak dostanę odpowiedź i już więcej się tutaj nie pokażę (wszyscy, którzy z jakiegoś powodu nie przepadali za mną, mogą już odetchnąć z ulgą :)).

 

 

kasowaniem konta smęciłeś jak królewna jęczybuła

Wspomniałem o tym dwa czy trzy razy, ale nie sądziłem, że będzie to odebrane jako atak na "zieloną gwardię". Prosiłem z zachowaniem wszelkiej kultury, nie wymuszałem tego, nie wymagałem listownych podziękowań i wysyłania bombonierek. Chciałem zniknąć.

 

I ostatnia rzecz:

 

Nascciturus, po co tu wchodzisz? :o

Wyłącz komputer i włącz myślenie. To nie boli, czytanie też zresztą nie, chociaż znalezienie odpowiedzi kilka postów wyżej okazało się zbyt trudne.

Link to post
Share on other sites
Gość nasciturus

To zmień e-mail konta na jakiś junk-mail i niech tam przychodzą powiadomienia geniuszu ;)

Jak odejdziesz na stałe, to uronię męską łzę. Jedną.

 

Chcąc zmienić mail tutaj przenosi mnie na główną, mam nadzieje, że te konta są na tyle powiązane, że przestaną przychodzić.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...