Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gość usunięty

 

Za prace niestosowne dla młodzieży uważa się np.(...) pracę w kuchni (...).

 

Ogólnie nic specjalnego McDonald albo bary tego typu.

Hmmm :wariat:

 

 

Pobyt moge miec za darmo wiec wiesz chyba sie oplaca

W takim razie poproś o pomoc (zapytaj bezpośrednio) tego/tą, kto Ci pobyt zapewni - ta osoba będzie najlepiej chyba wiedzieć, co i jak bo przecież w UK mieszka na co dzień, nieprawdaż? ;)

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

 

Hmmm :wariat:



Za prace nie stosowne wg teorii (patrz link), ale różnie bywa. Co jak co, to będą woleli jakiegoś 16 lata zatrudnić z UK niż PL. Ale powodzenia. Najlepiej jak wspomniałeś jakby ktoś z rodziny mu ustawił.
Link to post
Share on other sites

Ty nie masz zielonego pojęcia o zależności GPU - CPU więc dalsza dyskusja z toba mija się z celem. Poczytaj torchę na ten temat i wróć w logicznymi wnioskami.

Co mi po StoneGiant, Unigine itd skoro są to testy syntetyczne bazujące wyłącznie na wydajności GPU? Te testy nie są zależne od procesora ponieważ procesor nie przelicza fizyki, sztucznej inteligencji, cieni tak jak w grach.

Sugerowanie się 100% wykorzystaniem GPU w tych testach jest idiotyzmem!

 

Co do Battlefield 3 to czytaj ze zrozumieniem. Jest za słaby dla 7970!!!

Procesor jest słaby i nie ma się co oszukiwać. Mam i7 920, który kupiłem za 420zł i te procesory dzieli przepaść!!!

Takich bzdur tu na forum dawno nie czytałem

Napisałem stronę wcześniej.

Miałem max 70FPS na na GTX 660OC

Mam ponad 100 FPS na 7970OC

Wykorzystanie GPU 100%

a ty pierdzielisz, że karta się marnuje.

 

Wiesz co najbardziej to marnuje swój czas w tej chwili na odpisywanie na takie bzdury.

Edytowane przez omar2033
Link to post
Share on other sites

Takich bzdur tu na forum dawno nie czytałem

Napisałem stronę wcześniej.

Miałem max 70FPS na na GTX 660OC

Mam ponad 100 FPS na 7970OC

Wykorzystanie GPU 100%

a ty pierdzielisz, że karta się marnuje.

 

Wiesz co najbardziej to marnuje swój czas w tej chwili na odpisywanie na takie bzdury.

Zrób screen z MSI Afterburnera z tym 100% wykorzystaniem. Posmieje się

 

kochan

Czemu masz taki poszarpany wykres i spadki fps? czemu ten wykres nie jest liniowy czyli taki gdzie karta cały czas na 100% pracuje?

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Zrób screen z MSI Afterburnera z tym 100% wykorzystaniem. Posmieje się

 

kochan

Czemu masz taki poszarpany wykres i spadki fps? czemu ten wykres nie jest liniowy czyli taki gdzie karta cały czas na 100% pracuje?

domyśl się ekspercie, nie będę ci tłumaczył co to znaczy w multi co chwile ginąć i czekać na respawna - aha, pewnie uważaszże w menu grafika też pracuje na 100% :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Tamten screen dotyczy Skyrim z modyfikacjami. Niestety zawiesza mi sie w momencie zminimalizowania do pulpitu. Tak właśnie wygląda poprawna praca GPU.

 

Ten wykres dotyczy BF3 w maksymalnych detalach.

http://img18.imageshack.us/img18/8369/84057724.jpg

To są spadki spowodowane procesorem który nie domaga!

 

Zrób taki sam screen z BF3 + menadżer zadań.

Edytowane przez DjXbeat
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...