Skocz do zawartości

Cicha jednostka centralna


Recommended Posts

Oddam w dobre ręce, w uczciwej cenie.

Jednostka centralna kupiona jako zestaw pod koniec 2008 roku, cicha, zadbana, niedawno odrestaurowana i wyczyszczona, do użytku ogólnego oraz mniej wymagających gier.

Thermaltake Soprano RS, wyciszany matami be quieta, nowy wentylator Fractal FD-Fan 120MM (bez okna)
Chieftec GPS-450AA-101, nowy wentylator Arctic F12
Gigabyte EP35-DS3
E7200 + SPC Spartan 
Kingston, 2x 2GB 800Mhz
Gigabyte GTX550Ti
Barracuda 7200.11 500GB
Napęd DVDRW Optaric'a
dokładnego modelu w tej chwili nie pamiętam.


Grafika jeszcze na gwarancji, wszystkie wentylatory zostały wymienione w momencie kiedy zdecydowałem się kompa sprzedać więc nie ma obaw o łożyska.
Procesor nie był podkręcany, pasta wymieniona przy montowaniu Spartana (sierpień 2012) ale mogę przesmarować na świeżo w razie potrzeby.
Wszystko w bardzo dobrym stanie, bez odprysków, pęknięć, złamań - z jedynym mankamentem, mianowicie wygiętym kawałkiem radiatora z płyty głównej aby zmieścił się cooler CPU.

Karta graficzna była dokupiona w ubiegłym roku, w miejsce zakupionej z zestawem HD4850 (to tak w razie nieścisłości dotyczącej zakupu 550Ti w 2008 roku).

Komentarze i pytania odnośnie ceny, sprzętu, wysyłki, odbioru czy czegokolwiek można kierować w temacie bądź na PM.

 

Cena za zestaw - 1200zł - do negocjacji.

 

Edytowane przez jacekgothic
Dodanie ceny.
Link to post
Share on other sites

Zapomniałem dodać, sprzęt idzie na sprzedaż jako zestaw, bądź zestaw bez karty graficznej.
Na części zdecyduje się rozebrać jedynie w akcie wielkiej desperacji, bądź w przypadku gdzie znajdzie się zainteresowanych na więcej poszczególnych komponentów i dopiero wtedy poustalam ceny na dane części.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zasilacz - jak nazwa wskazuje 450W.
Cena póki co, za cały zestaw - poszczególne podzespoły rozsprzedam tylko w przypadku gdy nikt nie zechce całości. 
Ile to potrwa, nie wiem - do czasu aż ostatecznie określą się aktualni potencjalni nabywcy, bądź stracę cierpliwość.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...