Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nic nowego. Jako były mieszkaniec wsi nie raz słyszałem opowieści, jak to pijany furman właził na wóz a stara Baśka powoli kierowała się w stronę domostwa. 

 

http://benczmark.pl/uploads/backend_img/c/newsy/2016-12/MT/note-7-mem.jpg

Edytowane przez MiK86
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

http://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2016/12/d788b7aa99d40262c2b75edc74f6a3a4.gif

 

 


 

 

Nie wiem co tak narzekacie,dla mnie rok całkiem udany.

 

Osobiście wielkich powodów do narzekania nie mam, ale nie przypominam sobie, aby w jakimś innym roku odeszło tylu wybitnych ludzi kultury.


Wulg.

 

 

 

15665696_10211066765205685_5416998466974

 

 


15727046_1824134921176359_78181500912928


15622457_1592742760742184_68593917419107


<3

 

15590177_1823733891216462_78594468610075

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

LIst

PO pod tym względem była taka sama albo jeszcze gorsza tylko lepiej się tuszowała. Względem obecnej wsi jaką robią ten fakt ma ogromne znaczenie.

 

Jeszcze tak a propo mediów. Znaczenia , że taki TVN nie jest własnością polskich inwestorów chyba nie muszę tłumaczyć. Treści tam prezentowane (również manipulowane pod tym kątem, może nawet bardziej) reprezentują interesy zupełnie kogoś innego. Taka piramida gdzie na najniższych jej stopniach ludzie nie są nawet wtajemniczeni w założenia treści które prezentują.

 

Zeby nie bylo ze zachecam do lykania tego co mowi TVP - absolutnie nie. Zachecam do efektywnego zdobywania i przetwarzania informacji i wyrobienia sobie obiektywnego zdania.

 

Swoja droga to co dzieje sie na Wiejskiej skutecznie odwraca uwage od tego co dzieje sie w UE. Ciekawy paradoks ale hipokrytyczne KOD i reszta nie pojada protestowac do UE.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
PO pod tym względem była taka sama albo jeszcze gorsza tylko lepiej się tuszowała.

 

Tradycyjnie - hurr durr, za peło było gorzej... 

 

Walczyłem ze sobą, ale tego nie da się nie skomentować.

 

Z TVP odeszli WSZYSCY, którzy tę telewizję tworzyli od kilku dekad i przetrwali WSZYSTKIE rozdania polityczne i zmieniające się zarządy. Tego, co zrobił z mediami publicznymi, przepraszam, "narodowymi" PiS nie przebije nic z przeszłości. Ze stacji masowo zwolniono nawet ludzi odpowiedzialnych za sprawy techniczne, bo nie byli wystarczająco lojalni w stosunku do nowej władzy.

 

Jeśli więc uważasz, że zastąpienie takich osób jak Orłoś czy Torbicka przez gówniarzy z TV Trwam, po "uczelni" Rydzyka i mianowanie PARTYJNEGO POLITYKA na szefa stacji jest lepsze od PO, której to, jak wielokrotnie wspominałem - fanem nie jestem, to musisz mieć jakieś niezbite dowody, że politycy PO oddawali po kryjomu cześć diabłu, bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie mam zamiaru sie produkowac w Swieta na temat PO i przekopywac sieci. Cenzura wieksza to i wiecej czasu potrzeba na znalezenie pewnych rzeczy. Ale szykanowanie rodzin pewnych dziennikarzy zwiazanych z prezentacja pewnych niewygodnych faktow IMO jest gorsze niz zwolnienia - jesli oba sa prawda i nie ma tu drugiego dna.

Jesli cos podobnego robi PIS (póki co nie słyszałem) to zwracam honor i stwierdzam ze sa w tej materii jak i wielu innych siebie warci.

Link to post
Share on other sites

Warto by było czasem,w rozmowach o sytuacji gospodarczej i społecznej w kraju,przestać porównywać na zasadzie ci to a tamci to. I jeżeli ktoś pisze,że mu się coś nie podoba,to odpowiedź,że a mnie u tamtych nie podobało się to , nie jest żadną odpowiedzią ,która może sprowokować rozsądną dyskusję. Kończy się ona jak za komuny ,że "a w Ameryce to biją murzynów".  A dzisiaj nawet biskup Pieronek mówi :  "Nie można osiągnąć dobra metodami, które są zdziczeniem (…) Obrady w nocy, ustawy głosowane jedna za drugą bez dyskusji, bez dopuszczenia myśli opozycji, a już nie mówię o tym, że żadna z tych propozycji nie została przyjęta. To jest dyktat, a dyktat kojarzy się niedobrze. W każdej sytuacji". Gdy tak się dzieje w Polsce, gdy władza "dziczeje".

Polecam przeczytać w necie całą wypowiedź...

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Warto by było czasem,w rozmowach o sytuacji gospodarczej i społecznej w kraju,przestać porównywać na zasadzie ci to a tamci to. I jeżeli ktoś pisze,że mu się coś nie podoba,to odpowiedź,że a mnie u tamtych nie podobało się to , nie jest żadną odpowiedzią ,która może sprowokować rozsądną dyskusję.

Problem jest w tym , że rozmawiamy o polityce gdzie non stop partie konkurują ze sobą i im więcej dana partia wizerunkowo traci to inne zyskują. Niestety tak działa ten mechanizm. Nie każdy wie, i nie każdy pamięta co było kiedyś. A to trzeba mieć na uwadze.

 

Poza tym jakby raz na jakiś czas ktoś napisał , że mu się coś nie podoba, nie szerzył zmanipulowanych i niekoniecznie zgodnych z prawdą informacji też sytuacja wyglądałaby inaczej. Dalej tego chyba ciągnąć nie muszę.

 

@Down,

Gtr, doskonale rozumiem twe zdenerwowanie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...