Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

@jarrino

Nie ma za co przepraszać, ja się nie gniewam. Co do twórczości stricte artystycznej to czasami trudno ją oddzielić od postaw w życiu prywatnym. Polecam na przykład dokument "Obywatel Poeta" o Herbercie jako zobrazowanie tej kwestii.

 

@Nowaj

Chciałbym się także wstawić za Synergią, jeśli otrzymał bana permanentnego. Moim zdaniem nie ma co tak szafować banami, bo niepotrzebnie zaostrzają spór i naprawdę mogą tworzyć wrażenie kneblowania ust nieprawomyślnym. Każdy powinien dostać drugą szansę.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

12871466_626264020874608_815742548929963


 

 

nie dziękujcie

 

Jeśli spotkamy się kiedyś na jakimś koncercie zgłoś się po kilka browarów. Genialne. Obejrzałem dwa razy z rzędu i coś czuję, że jutro będzie podobnie :D 

 

Nie wiem, jakim cudem nie trafiłem na to wcześniej.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

@gtr76

Historia się powtarza, konkwista się dokonała. Wyparcie Maurów z półwyspu iberyjskiego trwało 8 wieków. Tym razem się nie uda. Rekonkwisty nie będzie. Zresztą już 15 lat temu Oriana Fallaci pisała że to nie Europa tylko Eurabia.

Cytuję:

„Kryje się za tym Europa bankierów, którzy wynaleźli farsę Unii Europejskiej, Papieży, którzy wynaleźli bajkę Ekumenizmu, wichrzycieli, którzy wynaleźli łgarstwo pacyfizmu, hipokrytów, którzy wynaleźli oszustwo Humanitaryzmu. Kryje się Europa szefów państw bez honoru i bez mózgu, polityków bez sumień i bez inteligencji, intelektualistów bez godności i bez odwagi. A więc Europa chora. Europa sprzedająca się jak dziwka sułtanom, kalifom, wezyrom, najemnikom nowego Imperium Osmańskiego. A więc Eurabia."

Edytowane przez Sodium
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...