Skocz do zawartości

Windows 10 Temat zbiorczy. Wrażenia, wątpliwości porady


Recommended Posts

W takim razie zobaczymy co powiedzą mi mądrale z ms :) Nie przecze , płyta jest ok ale postanowiłem wrócić do Asusa ze względu na dostępność bloków lc na sekcje zasilania

Edytowane przez Arekko
Link to post
Share on other sites

Kliknij prawym na mój komputer i daj "zarządzaj" , znajdź usługę "usługa inteligentnego transferu w tle" i prawym wybierz właściwości.

Zmień tryb uruchomienia na "automatyczny opóźniony"

 

Uruchom komputer w trybie awaryjnym

uruchom linie komend jako admin ( prawy na start menu i "wiersz poleceń administrator "

Wpisz :

 net stop wuauserv

 net stop cryptsvc

przejdź do

C:\Windows

Znajdź SoftwareDistribution i go usuń

 

Znowu w linii komend jako admin wpisz :

net start wuauserv

net start cryptsvc

 

Uruchom system ponownie

Edytowane przez Arekko
Link to post
Share on other sites

przychodze rano do domu windows zawieszony odpalam ponownie video_tdr_failure 30 restartow potem nadal czarny ekran, siedze na integrze windows nie wykrywa mi sound blastera Z na zadnym z portow PCieX kto ma pomysl?

Okazalo sie ze przepiecie karty dzwiekowej na inny slot pciex powoduje to ze windows nie radzi sobie ze sterownikiem dzwieku.... i trzeba bylo odinstalowac i zainstalowac od nowa, ach ten win 10 dacie wiare przepiecie w inny slot pcie i windows nie "widzi" nie czuje urzadzenia. A grafa jak padla tak padla mam juz nowa i bangla wsio.

Link to post
Share on other sites

Ktoś mi powie jak uruchomić komputer w trybie awaryjnym?

To już znalazłem było ustawione na automatyczne opóźnione teraz muszę uruchomić komputer w trybie awaryjnym i wykonać resztę czynności które napisałeś.

Przepraszam że tak pytam o wszystko ale nie jestem zbyt zaawansowanym użytkownikiem z góry dziękuję Ci za cierpliwość i pomoc.

Nie pomogło nadal ten sam błąd występuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja używam pro ale on robi mi też za hosta vm. W twoim wypadku home nie zrobi ci różnicy. Czy warto ? Niektórzy zapierają się że nie ,głównie ze względu na nachalną polityke microsoftu , ja zainstalowałem bez wachania bo lubie nowinki a system daje radę i otrzymał kilka usprawnień w ciągu ostatniego roku

Link to post
Share on other sites

Za chwilę wymieniam różne części w komputerze i zastanawiam się czy warto przesiąść się z Windowsa 7 na Windowsa 10? A jeśli tak to którą wersję polecacie do domowego użytkowania? Komputer służy mi tylko do gier i rozrywki :)

 

Do grania (w nowe gry) warto, o ile nie musisz płacić.

Link to post
Share on other sites

Słyszałem, że prędzej czy później i tak trzeba się będzie na niego przesiąść bo obsługuje Directx 12 ;)

 

Może i tak, ale ja po półrocznym romansie z W10 odkładam to na to "później". Jak najpóźniej, dokładnie rzecz biorąc :D.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...