Skocz do zawartości

Windows 10 Temat zbiorczy. Wrażenia, wątpliwości porady


Recommended Posts

Poleciałem przez rejestr szukając "AcroRd32", wywaliłem jakiś wpis z ".rar" i jest OK :).


Zainstalował Wam się build 10586? U mnie pokazał się w aktualizacjach, ściągnął, instalacja doszła do 97%, potem wyskoczył jakiś błąd, a teraz już jej nie ma...


Dobra, już zaktualizowałem przez MCT.

Edytowane przez radosuaf
Link to post
Share on other sites

Mam problem, po aktualizacji Windows 10, tej ostatniej dużej mam po jakimś dłuższym czasie bez przyczyny nagle zamulenie totalne komputera. Tak jest w tej chwili, wygląda to tak: http://i.vpx.pl/2015/11/14/Beztytulu3ee4f.jpg

 

Muszę teraz znów uruchomić ponownie, zaczął mulić bez powodu, choć jest czysty, bez wirusów, sam antywirus, oglądając Twitcha nawet jak teraz... Bardzo proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites

Od jakiegoś czasu mam dziwny problem z dźwiękiem w dziesiątce. Jak coś minimalizuję np. grę i później wracam do pełnego okna to zawsze jest to sygnalizowane dźwiękiem. To samo oglądając filmy czy to w playerze na kompie czy po sieci jak przechodzę do pełnego okna to zawsze jest to sygnalizowane dźwiękiem. Miał ktoś taki problem, trochę to denerwuje i nie wiem jak się tego pozbyć?...  Co dziwne dzieje się to tylko w jedną stronę, zawsze przy powrocie do pełnego okna.  :co:

Link to post
Share on other sites

Witam. Otóż mam taki problem, że jak kliknę na klawiaturze literę ''L'' to włącza mi się Narrator i wyłącza mi się laptop do panelu logowania. Bywa to czasami, ale jest to strasznie wkurzające? Może ktoś spotkał się z takim czymś u siebie? 

Czy nie jest to za duże zużycie RAM? 

http://oi65.tinypic.com/mmelvr.jpg

Link to post
Share on other sites

I masz takie zużycie nic nie wlaczajac? Bo jak masz prawie 50% na czystko to o te 15% za dużo na moje ja mam ok 45% przy kilku kartach otwartych w Mozilli ale na czysto nie przekraczam 31%

Teraz widzę w menadżerze u ciebie ze mialech chroma odpalonego takze 47% to norma

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...