Skocz do zawartości

Radeony 6xxx - rozmowy, opinie,..., 6xxx na tle konkurencji.


Gość DANNY_79

Czy AMD 6xxx to udana seria kart, na miarę poprzedniej generacji ?  

147 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy AMD 6xxx to udana seria kart, na miarę poprzedniej generacji ?

    • Tak
      99
    • Nie
      33
    • Nie mam zdania
      16


Recommended Posts

siemka, z wydajnością nowych radkow nie jest źle nawet fajnie bym powiedział,oczekiwałem lepszej poprawy w teselacji jest dobrze ale myślałem ze się bardziej postarają,no ale cena + wydajność daje do myślenia.Myślicie ze warto zmieniać mojego gtx 470 na np 2x 6850?czy czekać na coś szybszego?Aha w nv lubię physx pytanie takie jak to w radkach się spisuje ,szkoda ze nie sprawdziłem jak miałem:(

 

Jak ty sie zastanawiasz nad zmianą 470-tki :P to lepiej sie zastanów czy dobrze sie czujesz,szkoda ja sie zastanawiam nad zmianą 480 na 580

;):D:D

Link to post
Share on other sites

960, amd juz sprostowalo.

„Wygląda na to, że niewielka liczba Radeonów HD 6850 od naszych partnerów zawierała nadmiarową liczbę procesorów strumieniowych. Spowodowane jest to faktem, że niektórzy partnerzy wysłali dla mediów wczesne wersje kart, zawierające nieprawidłowe liczby procesorów strumieniowych. Zapewniamy jednak, że wszystkie karty przeznaczone do sprzedaży, jak i również układy dostarczone mediom przez samo AMD, zawierają prawidłową liczbę procesorów strumieniowych, czyli 960 jednostek.”
Link to post
Share on other sites

Tak tylko co to za róznica że na 5870 będzie miał 3-6 fps więcej.Przecież hd 6870 w prawie wszystkich grach no może oprócz metro 2033 zapewnia plynną rozgrywkę w full detalach.A 3 stówy w kieszeni to już coś.Gdy gra nie pójdzie na maxa na 6870 wystarczy wyłączyć aa które moim zdaniem w full hd nic nie daje w poprawie wyglądu gry a fps po włączeniu aa drastycznie spadaja.

Link to post
Share on other sites

Szkoda ze ceny nie sa dostosowane do średniego wynagrodzenia, ale nie takiego ~3k tylko 2k np :P albo i mniej.

Przegladalem na szybko na guru3d testy CF 6870, no i leb w leb w 5870, a troche tanszy i mniej pradozerny jest.

za 1k, troche drogo skoro kilka% wolniejszy jest 460 1gb za 650zl

Link to post
Share on other sites

nie no nie przesadzajmy, 1gb najtanszy 680zl gainward, choc za 700 juz gigabyte jest

5770 powyzej 600zl to tylko HAWK 460 HAWK 850zl wiec tyle co 6850.

Oj AMD poczulo sie za dobrze na pozycji pseudo-lidera i chce wycisnac tyle kasy ile sie da, ja sie nie dziwie:D

Link to post
Share on other sites

Właśnie. Po mocnym OC ledwo do 5850 się zbliża a co do 5870(nie zapominajmy, że 5850,5870 mają potencjał OC i to niemały) więc nie wiem po co takie porównanie. GTX460 przestał być opłacalny ze względu HD6850 który jest na poziomie 5850 bez żadnego OC i na dodatek w tej samej cenie co omawiany GeForce ;)

 

EDIT: @up : +1 :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...