Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry,

Nazywam się Patryk, założyłem tutaj konto, po wielu latach obserwacji jako niezalogowany użytkownik (pamiętam jeszcze aferę z niesławnym gtr-em, co powinno świadczyć, że jestem tutaj już od dłuższego czasu).
Niezwykle miło jest mi Was wszystkich powitać, jednocześnie zasilając szeregi tego Wspaniałego forum  8-)

Zdecydowałem się, że założę konto, gdyż potrzebowałem małej pomocy z zamówieniem Edycji Kolekcjonerskiej Cyberpunk 2077 na konsolę PS4 (jestem graczem, nie ma dla mnie znaczenia na jakiej platformie gram, więc za "wytykanie" mnie palcami, bądź szufladkowanie z tego powodu dziękuję z góry ;)), w czym pomógł mi Użytkownik @rafal12322za co Jestem Ci niezwykle wdzięczny!

Nie jestem również żadnym spam botem, reklamo botem, czy innym tego typu ustrojstwem.
Więc proszę również o wyrozumiałość w stawianiu moich pierwszych kroków (a może jednak liter i klawiszy  :P) na forum, oczywiście uroczyście przysięgam, że będę za wszelką cenę szanował zasady Netykiety oraz wszelkiej dobrej praktyki wobec drugiego Człowieka (w przypadku forum - Użytkownika), okazując każdemu szacunek, szczególnie taki, na jaki sobie zasłuży(ł) i zapracował.

Bardzo mi się podobał tekst na przywitanie Użytkowniczki @kreska_, ponieważ pokazała, iż nie powinniśmy się bać przywitać, mimo fal banów, tak jak napisał również użytkownik @dodo, że pozwolę sobie zacytować: "Bany są uzasadnione, odrobinę zaufania w moderację.", więc właśnie ja również okazuję zaufanie i mam nadzieję, że nikt po moim poście nie będzie mi zapalał wirtualnych zniczy  :D.

Jeszcze raz Witam Was Wszystkich bardzo serdecznie i z góry dziękuję za wyrozumiałość oraz cierpliwość!

Pozdrawiam,
Z poważaniem
Patryk NoX

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć wszystkim

 

Na imię mam Dawid. Benchmarka czytałem regularnie głównie gdy pisał tu Wojo, później zmieniłem zainteresowania. Teraz pomyślałem, że chyba warto by do tego wrócić, widzę że macie tu na forum fajny kącik retro. Przygodę z PC zacząłem od 386DX, czyli już dość dawno. W latach 2002-04 pisałem do serwisu Dzikie.net, może co niektórzy pamiętają. :) Pozdrawiam forumową ekipę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Hi all  ;) 

 

zawędrowałam tu, szukając forum komputerowego, które żyje. Wywodzę się z innego, konkurencyjnego, gdzie swojego czasu pomalowali mnie na czerwono i któremu oddałam ładnych kilka lat swojego życia i kawał serducha. Nie sądziłam, że jeszcze kiedyś pojawi mi się taka potrzeba, żeby się udzielać na forum, ale cóż.. dziwne czasy nastały  :P 

  • Lubię to 1
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 944206248 zmienił tytuł na Przywitaj się

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...