Skocz do zawartości

jou300

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 OK

3 obserwujących

O jou300

 • Tytuł
  Amator

Informacje

 • Płeć:
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa
 1. Napisz lepiej jak taki mądry. No i co niby nie będzie wiedział? Widać, że nie czytałeś. Albo przeczytałeś parę zdań. Bo jak czytam co ty piszesz to ręce opadają.
 2. Z Wikipedii . Masz no poczucie humoru . Pokaż mi gdzie w Wikipedii jest porównanie 2,4Ghz z 5Ghz tak aby użytkownik po kilku minutach wiedział co i jak?
 3. 5Ghz wi-fi zaleca się wyłączać na noc? Gdzie o tym przeczytałeś? Przecież 5GHz jest słabsze od 2,4GHz. Po za tym wi-fi ma tak słabe promieniowanie(jeśli w ogóle je ma) , że nie ma żadnego wpływu.
 4. Transmisja danych poprzez wi-fi 2,4GHz jest najbardziej znana i praktycznie każdy łączy lub łączył się routerem poprzez 2,4Ghz. Za tym idzie standard N jest najlepiej znany. Reszta artykułu jest pod tym Linkiem. Proszę o wyrozumiałość i nie dziwić się, że całości artykułu jest gdzie indziej ponieważ sam wszystko napisałem i trochę mi to zajęło.
 5. Że jak? Wczoraj pisałem o następcy Windows 10.
 6. Źródło : Link Tryb Mode S nakłada na system Windows 10 szereg ograniczeń. Tak aby było bezpiecznie i wydajnie. W trybie S Windows szybciej i stabilnie działa a użytkownik nie potrzebuje np: antywirusa ponieważ nic z zewnętrznego nie zainstaluje się. Obsługuje wyłącznie Microsoft store (sklep Microsoft) Tylko ze sklepu możesz instalować aplikacje z weryfikowane przez Microsoft. Jeśli używasz komputera wyłącznie do internetu i korzystasz np: pakietu office 365 to ta opcja będzie dla ciebie idealna. Tryb S ustawiany jest w fabrycznie raz i robi to producent. Jeśli postanowisz wyłączyć ten try
 7. Microsoft głównie zarabia na licencjach i usługach np: office 365(licencja na rok),kopiach Windows na nowych komputerach i licencjach np: google android. Dochodzą jeszcze inne źródła takie jak gry itd... Już od dawna dla nich nie jest priorytetem wypuszczanie nowego Windowsa co 1-2 lata jak to miało miejsce w XX wieku. Mają słuszny plan, wypuścić system i z czasem go usprawniać aktualizacjami. Co do wirusów dla Microsoft jest to największa zmora. Jeśli chodzi o indywidualnych użytkowników jest to uciążliwe ale do zniesienia, gorzej dla firm. Na dysku trzymają ważne dane itd... Jeśli chodz
 8. Źródło : Link Zapowiada się dobrze Windows 10 został wydany 29 Lipca 2015r. Pisząc artykuł mamy Maj 2020r. Do tej pory system Win 10 króluje na desktopach i zastępuje leciwego Windowsa 7. Microsoft wszystko robi aby Windows 10 powoli stał się usługą. Stąd zachęca do konta Microsoft, do pobierania programów sklepu. Przypomina mi to wzór takich systemów jak MacOS lub Linuxa. Ale idzie im marnie. Jak do tej pory pliki instalacyjne exe są najpopularniejsze. A szkoda, bo uważam, że tryb S w Windows 10 jest dobrą opcją i zapobiegało by to infekcją Wirusa. Tryb S jest to opcja, która blokuje W
 9. Od niedawna sieć 5G jest dostępna w Polsce. Czy ktoś z was skorzysta z 5G.? Jeśli tak to jaką szybkość osiąga? Co myślicie o nowej sieci?
 10. Wszyscy umrzemy? Niby jak ? 80% ludzi przechodzi wirusa łagodnie.
 11. Teraz o tym się mówi. Patrz USA ile zgonów. Bezdomni są nie leczeni. Po za tym zachowanie opozycji świadczy o chorobie dwu biegunowej lub ostrej schizofrenii. Raz mówią tak, a raz nie.
 12. Nic nowego opozycja raz mówi nie, drugi raz tak. W przypadku szpitali jest to samo.
 13. 59. Linux KDE : Zwiększ głośność do 150% Blog : https://blogowanielinux.blogspot.com/2020/04/59-linux-kde-zwieksz-gosnosc-do-150.html Youtube :
 14. A tutaj macie ekonoma z interii co mówi jaki ma wpływ koronawirus go pospodarki https://youtu.be/i_TEAhGpqug
 15. Prezydent: Będą odszkodowania dla rolników za ubiegłoroczną suszę. Link
×
×
 • Dodaj nową pozycję...