Skocz do zawartości

[ram.net.pl] Problemy


Recommended Posts

O.. to dziś chyba dzień realizacji zamówień, moje o numerze 126695 dostało 3 razy powiadomienie na e-mail o nadaniu numeru przesyłki w firmie kurierskiej, pomógł kontakt przez PW niniejszego forum :D (w końcu miałem kontakt z firmą :oops: , niestety dołączyć kolejnego przedmiotu nie mogłem do przesyłki bo dziś zamówienie poszło do kuriera, ale co tam jest setki sklepów u których kupię kartę graficzną Gigabyte GV-R587UD-1GD, no może nie tak tanio jak w tym sklepie ale szybciej chyba będzie dostawa. :lol:

Teraz wszystko w rękach kuriera, dopinguję firmie kurierskiej by w poniedziałek przesyłka się u mnie w końcu pojawiła. :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

robiłem u nich kilka zakupów, zawsze jakoś wychodziło

 

teraz zrobiłem kolejny zakup i odbiór osobisty w siedzibie w gdańsku

 

dostałem maila, że odbiór po 2 dniach po godz 16.

 

byłem tam po 3 dniach, odesłali mnie na następny dzień

 

w następy dzień, czekając w kolejce zdążyłem usłyszeć, że dziewczyna 4 raz przyszła po laptopa i była bardzo zła kolejnym odesłaniem, facet przelał pieniądze i długa czeka na odbiór (zj3bał ich konkretnie, bo kazał wyjaśnić sytuacje teraz bez czekania na księgową), inny facet czekał na reklamajcę no i ja. Zostałem kolejny raz odesłany i na pewno bedzie w poniedziałek. Musialem przez to zmienic trase samochodem i akurat byly korki i 1,5godz wiecej w samochodzie spedzilem. Obiecali kontakt tel. w pon abym juz nie przyjezdzal na darmo. Powiem Wam chlopaki lipa z tym sklepem, wole dodac 10zl i kupic w esc.pl, ktory rowniez mam w gdansku i zero problemow.

Link to post
Share on other sites

Jak widać nie jestem jedyny. Czekam już tydzień na moją paczkę. Zamówiłem dnia 04.10.2010 Monitor LCD 22'' LG W2286L-PF i do tej pory status zamówienia się nie zmienił. Nie wiem nawet czy zaksięgowali już przelew, który wykonałem tego samego dnia rano. Dziś mija przewidywany termin dostawy i tutaj zaczyna się moje zgrzytanie zębami... Zauważyłem również, że od 2 tyg. Pan Rafał przestał zaglądać na to forum albo zrezygnował z pomocy osobom, które czują się oszukane lub lekceważąco potraktowane przez pracowników firmy ram.net.pl. Mój blaszak się kurzy a ja nadal nie mam monitora :). Po prostu cudownie...

 

 

Mój nr zamówienia: 127733

Link to post
Share on other sites

odrazu z tym do urzedu ochrony konsumenta, przywala im kare to sie naucza pracowac jak trzeba... zwlaszcza ze jest was juz wielu, mozna by w uzasadnionych przypadkach, jesli komus komputer jest niebzedny do pracy roscic sobie odszkodowanie z tego tytulu

Link to post
Share on other sites

Co ciekawe, jest to jakieś wytłumaczenie niskich cen. Zamawiasz coś za 1000zł (gdzieś indziej zapłaciłbyś 1100zł), czekasz 3 tygodnie, a później się okazuje, że wszystko potaniało i już w innych sklepach też kupiłbyś za 1000zł. W skrócie: przedłużanie czasu realizacji, aż ceny spadną.

Link to post
Share on other sites

Zamówienie złożyłem 22 września, sprzęt miał dojść 30 września, potem gdy udało się do nich dodzwonić (co jest wielkim wyczynem) zostałem poinformowany, ze sprzęt zostanie wysłany najpóźniej 8 października, bo czekają na obudowę. Nie wysłali. Nawet dodzwonić się do nich nie da (dzwonisz wybierasz temat, jesteś 7 w kolejce, jesteś wreszcie pierwszy i po 15 minutach znów: proszę wybrać temat, wybierasz i znów 7). Wie ktoś jak można się z nimi skontaktować (bo chcę poprosić o pewną zmianę w zamówieniu)? na mail pisałem, na gg pisałem, dzwoniłem setki razy... Panie Rafale jeśli nadal pan zagląda na forum to proszę odpowiedzieć.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...