Skocz do zawartości

USB 11! - dyskusje


Recommended Posts

Artykuł pojawił się. W związu z tym pragnę ostrzec, że będziemy uważniej patrzeć na ten temat i surowiej nagradzać, jeżeli ktoś, komuś się nie spodobało to, kto wygrał USBXI, nie będzie przestrzegać regulaminu i/lub będzie chamski. Kulturka przede wszystkim :)

 

A teraz pytanie: co sądzicie o tym, że to właśnie Game4You wygrał dysk? Tak szczerze, spodziewalibyście się tego, że osoba, która na forum głównie pisała w dziale "Ogłoszenia", a poza tym ma duzo komentarzy (ktorych ja w ogole praktycznie nie piszę) i na tym jej aktywność widoczna dla nas się kończy wygra w rywalizacji np. z kubbakiem? Ja, jak zobaczyłem na gadu u niego w podpisie "Komputer w rękach redakcji benchmark.pl" to się zdziwiłem. Torture informację potwierdził i zastanawiałem się, czym się redakcja kierowała w takim wyborze. W końcu zazwyczaj wygrywa osoba aktywna w serwisie, a aktywności G4U ja nie widziałem poza działem "Ogłoszenia", no ale komentarzy raczej nie czytam i nie piszę, ale chyba zacznę, bo coś wydaje mi się, że to najważniejszy czynnik dla redakcji, świadczący o aktywności. Ostatnio często przy wygranych USB wspominali, że ma dużo komentarzy itd.

 

A tak poza tym, juz w trzecim miejscu: Gratz Game4You :)

Link to post
Share on other sites

Gratulacje, oficjalne :)

 

Nikt tu psów wieszać nie będzie, game4you ma takie samo zdanie jak większość nas. Nie będę tego tu pisał, bo może sam wpadnie i się wypowie :) Tak czy inaczej, wybór redakcji, więc ich sprawa.

 

Ja czekam do powrotu pierwotnego założenia USB. Jest budżet (bez sponsorów dających klocki, bo to psuje zabawę) i zarazem myślimy jak kompa ulepszyć :)

Link to post
Share on other sites

Mi by najbardziej pasowalo jakby ktos mi zasponsorowall w ramach usb narzedzia do moddingu, troche blachy perforowanej czy czegoś na front budy, blachy zwyklej, zeby zabudowac kilka miejsc, nitownicę, spraye, oploty, moze taki fajny kontroler jak Bartek ma albo z dwa termometrzy takie jak mam, do tego jakas grafe, ktora by byla cicha i ładna, np. Cyclone GTX460, choc pewnie cicha to ona nie jest, jak ostatnio mi wentyl od OCZ MXS przeszkadza bo jest najglosniejszym elementem w obudowie :) Ale to chyba mała szansa na takie coś :)

 

Narazie pytalem w komentarzach czy cos wiadomo nt USB XII. Jakby ktos cos wiedzial to moze podzielic sie informacją :) Póki co Marcin odpowiedzial tylko tyle:

Marcin Jaskólski

2010-10-15

10:22

 

Niestety sprawa USB XII jest tak tajna, że gdybym zdradził ci szczegóły, musiałbym cię zabić :P

Link to post
Share on other sites

"Mogę tylko powiedzieć, że prace są w toku, jakaś niespodzianka musi być :) W tym miesiącu... Może być ciężko, w każdym razie postaram się, aby rozpoczęcie XII nastąpiło jak najszybciej"

 

Także prawdopodobnie w listopadzie jest najwieksza szansa na kolejne USB. Nic więcej nam nie zdradzono narazie, więc pozostaje mieć nadzieje, że Marcin załatwi kasiurkę na ulepszenie, w myśl pierwotnej idei USB, choc sprzętem też nikt nie pogardzi :)

Link to post
Share on other sites

Artykuł pojawił się. W związu z tym pragnę ostrzec, że będziemy uważniej patrzeć na ten temat i surowiej nagradzać, jeżeli ktoś, komuś się nie spodobało to, kto wygrał USBXI, nie będzie przestrzegać regulaminu i/lub będzie chamski. Kulturka przede wszystkim :P

A wlepcie mi nawet dożywotkę swoje i tak przypierdziele a następnie skomentuję z lewusa :):)

 

Dla mnie ten wybór to bieda jak uj! Czemu to nie będę pisał bo każdy z odrobiną mózgownicy przebywający przede wszystkim na forum tego serwisu wie ocb. User który się nie udziela na forum nie powinien być brany pod uwagę w takich konkursach! :)

Link to post
Share on other sites

Sprawa jest banalna - redakcja nie chciała aby to użytkownicy jej narzucili wybór. No i po prostu nie wybrali kubbaka, a kogoś zaraz po nim najbardziej odpowiedniego. ale w sumie w każdym USB jest nutka zazdrości ze strony innych userów. Powiem tak - jak coś się nie podoba to cza wczytaj sejwa z końca sierpnia i się zgłosić - może to właśnie was redakcja wybierze :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...