Skocz do zawartości

USB 11! - dyskusje


Recommended Posts

Dokładnie powinniśmy się cieszyć i dziękować redakcji za takie rarytasy (bo kogo stać na taki dysk?). Inne portale to dadzą jakieś nagrody za 200 zł i się cieszą. No może ostatnio PClab trochę poszedł w stronę benchmarka i ufundował dyski SSD dla użytkowników CoreCluba.

Link to post
Share on other sites

A ja powiem tylko jedno, redakcja zapomina o osobach które mają bardzo duży wpływ na forum. Swojego czasu lobbowałem za ich kandydaturą (czasy G.R.U.P.E.) i jakoś nic z tego nie wyszło :P

 

Jeden z nich już się nie udziela na forum ale drugi jest na chodzie i w takiej samej formie jak kiedyś. Jest mi po prostu przykro że redakcja nie zauważa ich wielkiego wkładu w rozwój BMK, może jednak kiedyś się doczekam żeby choć jeden z nich został doceniony...

 

O kim mowa ?!...proszę, koledzy procek i kubbak :D

 

Liczę że ktoś z redakcji choć zabierze głos w tej sprawie :)

 

Link to post
Share on other sites

Redakcja totalnie olewa to co piszą użytkownicy.

Nieprawda, zależy kto pisze i co pisze...w poprzednim mym żywocie na forum zrobiliśmy razem z sevae i mICh@eL'em rajd w komentach ale taki po byku. Wpadł Wojtek i grzecznie poprosił żeby takiej siary nie czynić na przyszłośc...pogadaliśmy, pośmialiśmy się i było git :D

 

Kilka razy miałem do czynienia z redaktorami i muszę przyznać że są dość ospali ale jednak chętnie wysłuchają co i jak.

 

Link to post
Share on other sites

Nagroda jest w porządku, tylko Wy się przyzwyczailiście do droższych nagród i teraz oczekujecie, że z każdą edycją będzie jeszcze drożej. Uwaga, uwaga - tak najprawdopodobniej nie będzie. Myślę, że nagroda jest ciekawa i może nieco usprawnić pracę na komputerze.

 

Życzę powodzenia wszystkim uczestnikom :o

Link to post
Share on other sites

@Up, mi nie chodzi o wartość nagrody tylko sam pomysł. USB dużo bardziej podobał mi się nawet kiedy budżet wynosił 1000zł(plus czasami jakiś bonus od redakcji). Wtedy na forum wszyscy przebijali się, jak najlepiej wydać tego tysiaka i ogólnie było śmiechawsko. A teraz? Łap nagrodę i się ciesz, IMO nie o to chodzi...

 

Z resztą mów co chcesz sam zgarnąłeś dużo bardziej wartościowe nagrody. :o

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...